O da Rüzgar'ı terketti!

Rüzgar Erkoçlar, Menajeri Harika Uygur ile yollarını ayırdı

Magazin

O da Rüzgar'ı terketti! Cinsiyet değiştirme ameliyatı geçirip yaşantısını erkek olarak sürdüren oyuncu Rüzgâr Erkoçlar, menajeri Harika Uygur ile yollarını ayırdı. Uygur’un, gelen teklifleri ısrarla geri çeviren Rüzgâr Erkoçlar’la artık çalışmak istemediği ve bunu genç oyuncuya tebliğ ettiği öğrenildi. Erkoçlar’ın, operasyon sonrası gündeme gelmemek için dizi projelerini geri çevirdiği konuşuluyor.

magazin

MENAJERİ TERK ETMİŞ

Tükenmek deyince bir isim daha var gündemde... Geçirdiği cinsiyet değiştirme operasyonun ardından gündemde oldukça yer alan oyuncu Rüzgar Erkoçlar, (ismini Onur Rüzgar Erkoçlar olarak değiştirmişti) dizi veya film teklifi almıyor mu diye merak ediyordum. Sordum soruşturdum, meğer epey de teklif alıyormuş. Ancak hiçbirini kabul etmiyormuş. Hatta bu sebeple, geçirdiği operasyon sırasında bir tür kriz haline gelen durumu yazılan haberlerle yönetmeye çalışan menajeri Harika Uygur da bu durumdan çok sıkılmış ve uğraşmaktan vazgeçmiş. Eh o da işini yapamazsa ayrılmak istemekte haklı. Zor zamanları birlikte geçirdiler. Rüzgar için zaten hiç kolay değil. Major bir kararla hayatını değiştiriyorsun, oyuncusun ama herkes sadece cinsiyetin ve geçirdiğin ameliyat ve tedaviyle ilgileniyor. Hormonlarla mı uğraşacaksın, kendini mi dinleyeceksin, insanların dik dik bakışlarını mı görmezden gelsin, hayatını yeniden mi organize etsin... Geçtiğimiz gün Facebook’ta bir hayranının paylaştığı fotoğrafa bakarsak anlarız: Gözler kalbin aynasıdır. Onun için de içten hislerimle güzel bir gelecek diliyorum. Cesur yürek Rüzgar, bugünleri de atlatacaktır.

magazin
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: