Anıl Altan çavuş oldu!

Bedelli askerlikten yararlanan Anıl Altan, 21 günlük zorunlu eğitim için birliğine teslim olmuştu. Ünlü oyuncu, birliğinden ilk kez fotoğraf paylaştı.

Magazin

Anıl Altan çavuş oldu! Anıl Altan bedelli askerlikten faydalanmıştı . Vatani görevini Bolu’da yapan Anıl Altan, geçen 16 günün ardından birliğinden ilk fotoğrafını paylaştı.

Altan fotoğrafın altına, "Tarihi ile meşhur ve şanlı 2.Komando Tugayında bu süreyi geçirmek ve görevimizi yerine getirmek ayrı bir onurdu. Bütün komutanlarımıza teşekkür ederiz. Bu üniforma ile sınırlarımızı, vatanımızı koruyan ve bütün görevdeki askerlerimize, kardeşlerimize, abilerimize teşekkür ederiz. Şehitlerimize Allah’tan rahmet ve ailelerine sabırlar dilerim. İyi ki varsınız." notunu düştü. Oyuncunun fotoğrafı kısa sürede binlerce beğeni alırken, bazı takipçileri oyuncunun çavuş olduğu fark etti. Detayı fark eden takipçiler, ‘Çavuş olmuşsunuz tebrikler’ yorumunda bulundu.

İşte o paylaşımlar:Anıl Altan, askere gitti!

Anıl Altan, askere gitti!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: