O iddiaları böyle 'ti'ye aldılar!

Tolga Güleç ve Alp Navruz, geçtiğimiz günlerde haklarında ortaya atılan iddiaları sosyal medyada birlikte çekilmiş bir fotoğraflarını paylaşarak 'ti'ye aldılar.

Magazin

O iddiaları böyle 'ti'ye aldılar! Star TV'de ekrana gelen "Fazilet Hanım ve Kızları" dizisinin oyuncularından Tolga Güleç ile Alp Navruz'un arasının bozul olduğu iddia edilmişti.

Tolga Güleç ve Alp Navruz arasında ne oldu?

Tolga Güleç ve Alp Navruz arasında ne oldu?Bir süre önce Güleç'in "Ağaçla arandaki fark sadece konuşabilmense, git marangoz ol, oyunculuğu ehline bırak!" tweet'ini rol arkadaşı Alp Navruz için attığı öne sürülmüştü.

Buz cama sert bir şekilde vurunca bileğini kesti!

Buz cama sert bir şekilde vurunca bileğini kesti!Tolga Güleç ve Alp Navruz, bu iddiayı sosyal medyada paylaştıkları fotoğraf ile 'ti'ye aldılar. Navruz, Instagram Story'den Tolga Güleç ile bir fotoğrafını paylaşarak fotoğrafa "Tolga Güleç benden nefret ediyor" sözleriyle iddiaları 'ti'ye aldı.

Alp Navruz'a aşk trafiği uyarısı!

Alp Navruz'a aşk trafiği uyarısı!İşte o kare:

Aşk iddiasından reklam çıktı!

Aşk iddiasından reklam çıktı!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: