O KARARI BİR SANİYEDE VERMİŞ

Mankenlik yaptığı dönemde bir anda işini bırakarak İbrahim Kutluay ile Yunanistan'a giden Demet Şener, bu kararı 1 saniyede verdiğini söyledi.

Magazin

O KARARI BİR SANİYEDE VERMİŞ Basketbolcu İbrahim Kutluay ile evli olan ve 2 çocuk annesi olan Demet Şener, hayatını değiştirecek kararı sadece 1 saniye içinde verdiğini söyledi.

"İyi ki yapmışım" diyen Demet Şener, TRT2'de Tuluhan Tekelioğlu'nun sunduğu programda, bu kararı almasında eşinin de çok katkısı olduğunu belirterek "Bana çok güzel bir cesaret verdi. Onun o gözlerinde, 'Benimle Yunanistan'a yerleşir misin?' derkenki aşkı, samimiyeti, doğruluğu o kadar iyi gösterdi ki bana, ben de bir an bile düşünmeden, arkama bile bakmadan, evimin arabamın anahtarını anneme verip de gittim" dedi.

Ailesinin bu kararını duyması üzerine delirdiklerini ama yapacak birşeyleri olmadığını belirten Demet Şener, "Kızlarını biliyorlar. Ben biraz dik başlıyımdır. Dedim mi yaparım" diye konuştu.

Şener, kararını verip bir saat içinde toparlanıp gittiğini anlattı.

Televizyon Gazetesi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: