O KIZ GELİYOR

Lindsay Lohan’la yaşadığı aşkla tüm dünyanın dikkatini çekip şöhreti yakalayan DJ Samantha Ronson, özel bir partiye katılmak üzere Türkiye’ye geliyor

Magazin

O KIZ GELİYOR Hollywood’un asi güzeli Lindsay Lohan, bir dönem uyuşturucu bağımlılığı ve müdavimi olduğu rehabilitasyon klinikleriyle gündemdeydi. Ama yaşadığı aşk, tüm bunları unutturdu. Çünkü çapkın güzel bu kez bir hemcinsine gönül vermişti! DJ Samantha Ronson adı işte bu ilişkiyle duyuldu, kısa sürede ünü tüm dünyaya yayıldı.

Lindsay’i terk etti

Bir yılı aşkın süre beraber olduğu Lohan’ı geçtiğimiz aylarda terk eden Ronson, önümüzdeki günlerde Türkiye’de olacak. Geliş nedeni ise özel bir parti... Ronson, Zen Diamond’ın National Geographic için hazırladığı yeni koleksiyonun tanıtılacağı gecede
performans sergileyecek. Hollywood takipçilerinin sabırsızlıkla bekle-diği parti, 8 Aralık’ta Santralistanbul’da gerçekleşecek.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: