O NASIL DİL ÖYLE!

Tuba Ünsal, canlı yayında dilini çıkarınca stüdyoda bir kahkaha tufanı yaşandı...

Magazin

O NASIL DİL ÖYLE! Saba Tümer'in HaberTurk'teki programına konuk olan Tuba Ünsal'ın Guiness Rekorlar Kitabı'na girecek uzunlukta bir dili olduğu ortaya çıktı!

Televizyon Gazetesi'nde yer alan haberde; programın diğer konuğu Mehmet Aslan'ın daha önce Tuba'nın kendisine dilini gösterip şaşırttığını söylemesi üzerine Saba Tümer ısrarla Tuba'dan dilini çıkarmasını istedi.

Önce, 'Ayıp olur' diyerek göstermek istemeyen Tuba Ünsal, daha sonra ısrarları kıramadı ve canlı yayında dilini çıkardı.

Saba Tümer kahkahalarla gülerken, Mehmet Aslan oturduğu yerden kalkıp gitti. Tuba Ünsal'ın diğer yanında oturan Vural Çelik ise şaşkınlığını gizleyemeyerek 'Ben bu dilin benzerini Çekoslavak sirkinde görmüştüm. O nasıl dil kız? Bardağın yerini değiştirdim. Bence X-Men 4'te oynar bu kız' dedi.

Saba Tümer bu kez Mehmet Aslan'a dönerek 'Sen de gözlerini titretiyormuşsun' dedi.

Vural Çelik daha da şaşırarak 'Bu ne ya, mutant programına döndü burası!' diyerek canlı yayında yaşanan bu acayiplikler karşısında 'Ben ne yapsam acaba?' diyerek olanlara çok güldü.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: