O PARAYI ALDI MI?

Zihinsel Engelliler Rehabilitasyon Vakfı (ZEREV) Başkanı Şeref Umut gÜLBEN eRGEN HAKKINDA ŞOK SUÇLAMALARDA BULUNDU.

Magazin

O PARAYI ALDI MI? İkiz bebek doğurmaya hazırlanan Gülben Ergen, Zihinsel Engelliler Rehabilitasyon Vakfı (ZEREV) Başkanı Şeref Umut’un iddialarıyla sarsıldı. Umut, ünlü şarkıcıyla 19 Şubat 2009 tarihinde düzenlediği yardım geccesi için “ücretsiz” sahneye çıkması için anlaştıklarını ancak Ergen’in sözünde durmadığını belirterek şu iddialarda bulundu:

- Günay’da düzenlenen yardım geccesi için Gülben Ergen ile görüştük. ’Orkestrasıyla bilirlikte’ ücretsiz sahneye çıkmayı kabul etti ve maliye ile sorun yaşamamak için bizden ücretsiz sahneye çıktığına dair vakfın antetli kağıdına yazılmış bir belge istedi. Biz de hazırlayıp belgeyi gönderdik.

- Konser günü Gülben Ergen salonun dolmadığını görünce çıkmak istemedi. Vakfın Onursal Başkanı Semra Özal iki kez korumasıyla haber göndermesine rağmen Gülben Ergen cevap vermedi.

- Bunun üzerine ben görüşmek istedim. Fakat Ergen’in menajerleri Orhan Alkan ve Mehmet Özmen benden saz, ses-ışık düzeni kuaför ve makyöz giderleri için 37 bin 500 TL talep ettiler.

- Bu parayı ödemem mümkün değildi. Benden senet imzalamamı istediler. Gelen misafirlere rezil olmamak ve vakfın onurunu kurtarmak için senedi imzaladım. Senet imzaladığıma Quality Magazin Dergisi’nin ortakları da şahittir. Hatta senet tutanağı, menajer Orhan Alkan tarafından kendi el yazısıyla yazılmıştır.

- Benim 37 bin 500 TL’yi ödemem çok zor. Bu para orkestra vs gideri diyorlar. Türkiye’de en ünlü sanatçının en pahalı elemanı geccede en fazla 250 TL alır. O geccenin orkestra ve diğer masrafları 10 bin YTL’yi bile bulmaz. Geriye kalan para Gülben Hanım’a gider. Yani Gülben Ergen yardım konserine para alarak çıkmıştır.

- Seda Sayan da Polis Vakfı yararına sahne aldı. Ama o sazların parasını cebinden verdi. “Kimse vakıftan 5 kuruş para istemeyecek. Biz buraya yardım amaçlı çıktık” dedi.

ERGEN: ÇOK AYIP

Gülben Ergen ise bu iddialara şu yanıtı verdi: “Benim kadar sosyal sorumluluk projelerine bedelsiz ağırlık veren hele ki konu çocuklar olunca herkesin üşendiği her işe seve seve koşan birisine bunlar çok ağır ithamlar. O kadar sevinçli günlerimize denk geldi ki dua etsinler dava açmadığıma.. Çok ayıp..”
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: