O sahneye abla İynemli dayanamadı!

Show TV'nin sevilen dizisi Çukur'un dün akşam yayınlanan bölümüyle yüzleşme serisi başlamış oldu. Ekranların başına kitleyen dizide Vartolu'nun abisi olduğunu öğrenen Yamaç karakterinin son sahnesi herkesi duygulandırdı.

Magazin

O sahneye abla İynemli dayanamadı! Show TV'de dün akşam yayınlanan 14. bölümüyle ekranan gelen Çukur, izleyiciyi derinden sarstı. Erkan Kolçak Köstendil'in hayat verdiği Vartolu karakterinin gerçeği açığa çıktı. Sevdiği kadınla yüzleştiği sahnede herkesi duygulandıran ve akıllara 'Vartolu çocukken neler yaşadı?' sorusunu getiren sahne 'Ben kaç defa öldüm' demesiyle herkesi duygulandırdı. Aras Bulut İynemli'nin canlandırdığı Yamaç karakteri Vartolu'nun abisi olduğunu öğrendiği ve Vartolu'nun çocukluk evine gitmesiyle abisinin orada uyuduğunu görmektedir. Bir yandan Kahraman ağabeyini öldürdüğü için öldürmek istediği adam karşısındayken bir yandan da öz ağabeyini karşısında gören Yamaç'ın içine içine ağladığı o sahne izleyiciyi gözyaşlarına boğdu.

Yamaç Paşa'ya hesap soruyor!

Yamaç Paşa'ya hesap soruyor!İzleyiciler Twitter'da; "Yutkunamıyoruz...", "Boğazımızda bir yumru oldu, bu nasıl bir sahnedir" , "Ağlamaktan gözyaşlarım bitti!" gibi yorumlarda bulunulurken bir yorumda Aras Bulus İynemli'nin ablası Yeşim İynemli'den geldi.
Duygularını saklayamayan abla İynemli, Aras Bulut İynemli'nin o sahnesinin fotoğrafını Instagram sayfasından paylaşarak "Canım" yazarak paylaştı.

Aras Bulut İynemli'den Beşiktaş'a destek!

Aras Bulut İynemli'den Beşiktaş'a destek!İşte Yeşim İynemli'nin o paylaşımı...

Bunlarda ilginizi çekebilir: