O Ses Türkiye 2017 finalistleri belli oldu

Yapımcılığını Acun Ilıcalı’nın yaptığı, Hadise, Murat Boz, Sibel Can ve Gökhan & Hakan (Athena)’ın jüri üyesi olduğu O Ses Türkiye 2017 finalistleri belli oldu.

Magazin

O Ses Türkiye 2017 finalistleri belli oldu TV’de ekrana gelen O Ses Türkiye’de yarı final heyecanı yaşandı. Yarışmacılar birbirinden güzel parçaları üst düzey performans ile sahnede sergilediler. O Ses Türkiye’de yarışan 8 yarışmacıdan 2 yarışmacı O Ses’e veda ederken 6 yarışmacı ise Final’e çıkma başarısı gösterdi.

O Ses Türkiye’de Yarı Final’inde Hadise ve Gökhan & Hakan’ın takımından 3, Murat Boz ve Sibel Can’ın takımından ise 1’er yarışmacı yer aldı.

Transparan 'Hadise'si işe yaramadı!

Transparan 'Hadise'si işe yaramadı!O Ses Türkiye Yarı Final'de 8 yarışmacı en güzel şarkıları kendine özgü söylemleriyle seslendirdi. Teker teker sahne alan yarışmacılar canlı olarak seslendirdikleri parçaları izleyicilerin oylamasına sunuldu. Yarışmacılar 3 dakika boyunca ekran başındaki seyircilerden SMS oyu beklediler. Tüm yarışmacılar performanslarını sergiledikten sonra O Ses Türkiye'de Final'e çıkan yarışmacılar Acun Ilıcalı tarafından açıklandı.

Acun Ilıcalı noter tarafından Final'e yükselen yarışmacıları sıra olmaksızın teker teker açıkladı.

İşte O Ses Türkiye’nin finalistleri:

1. Finalist Cihangir Moralı (Hadise'nin takımı)
2. Finalist Resul Aydemir (Gökhan ve Hakan'ın takımı)
3. Finalist Dodan Özer (Hadise'nin takımı)
4. Finalist Keremhan Özdemir (Gökhan ve Hakan'ın takımı)
5. Finalist Taylan Bayri (Hadise'nin takımı)
6. Finalist Burhan Çatılı (Sibel Can'ın takımı)

O Ses Türkiye Final'i 19 Mart Pazar günü TV8 ekranda olacak.

Hadise'den itiraf: O Ses Türkiye'de şampiyon olursam...

Hadise'den itiraf: O Ses Türkiye'de şampiyon olursam...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: