'O Ses Türkiye 2018' şampiyonu Lütfiye Özipek oldu!

Sonucu merakla beklenen 'O Ses Türkiye 2018' şampiyonu belli oldu. Şampiyon, Gökhan Özoğuz'un takımından Lütfiye Özipek oldu. Özipek, "O Ses Türkiye" tarihinde kazanan ilk kadın yarışmacı olarak dikkat çekti.

Dizi Galeri

'O Ses Türkiye 2018' şampiyonu Lütfiye Özipek oldu! TV8'de ekrana gelen "O Ses Türkiye"nin şampiyonu belli oldu.

Hadise'ye 'O Ses'te doğum günü sürprizi!

Hadise'ye 'O Ses'te doğum günü sürprizi!Yıldız Tilbe, Murat Boz, Hadise ve Gökhan Özoğuz'un jüri üyesi olduğu yarışmada Gökhan’ın takımında Lütfiye Özipek, Selenay Dağdelen, Yener Bulut-Ümit Durak, Benjamin Kaggwa; Hadise’nin takımından Oğulcan Bolcan, Berzan Emrah İgan; Murat Boz’un takımından Aydan Kahraman, Mehmet Demiray, Nihat Mugil, Aslı Çobanoğlu ve Yıldız Tilbe’nin takımından da Ceren Düzova finalist olmuştu.

Geçmişten günümüze en iyi

Geçmişten günümüze en iyi "O Ses Türkiye" jürisi!Gökhan Özoğuz'un takımından Lütfiye Özipek ve Yener ve Ümit (Yener Bulut-Ümit Durak) finale kaldı. Yapılan SMS oylaması sonucunda en fazla oyu alan Lütfiye Özipek "O Ses Türkiye 2018" şampiyonu oldu.


İşte 'O Ses Türkiye' birincileri...

İşte 'O Ses Türkiye' birincileri...Bu sonuçla Gökhan Özoğuz, 3. kez şampiyonluğu göğüsleyerek "O Ses Türkiye"de en fazla şampiyonluğa ulaşan jüri üyesi olarak dikkat çekti. Gökhan'ın takımından "O Ses Türkiye 2014"te Hasan Doğru ve "O Ses Türkiye 2016"da ise Emre Sertkaya olmuştu.

O Ses Türkiye 2016 birincisi Emre Sertkaya'nın son hali şaşırttı!

O Ses Türkiye 2016 birincisi Emre Sertkaya'nın son hali şaşırttı!Geçtiğimiz sezon "O Ses Türkiye" şampiyonu Hadise'nin takımından Dodan Özer olmuştu.

İşte O Ses Türkiye 2017'nin şampiyonu

İşte O Ses Türkiye 2017'nin şampiyonuLÜTFİYE ÖZİPEK KİMDİR?
Lütfiye Özipek, 1990 yılında Kıbrıs'ta dünyaya gelmiştir. Müzikal kariyerine çok küçük yaşta piyano çalarak başlayan Özipek, o günden beri serüvenine devam ediyor.

Özipek, lise eğitimini Lefkoşa Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi'nde tamamlamasının ardından, önce University Of Nicosia'da caz eğitimi, ardından İngiltere'de Pop Müzik ve Söz Yazarlığı Eğitimi alarak 2013'te mezun oldu.

Kıbrıs'ta verdiği konserlerinde pop, caz ve alternatif müziğe yer veren Özipek, Türkiye'de kendi söz ve bestelerinden oluşan albüm için çalışmalarını sürdürüyor.

Özipek, Kıbrıs'ta verdiği çeşitli konserler yanısıra vokal koçluğu yaparak, ülkede genç müzisyenlerin yetişmesine de yardımcı oluyor.

O SES TÜRKİYE BİRİNCİLERİ KİMLERDİ?
O Ses Türkiye geçen yılın birincisi Hadise'nin takımından Dodan Özer olmuştu. O Ses Türkiye yarışmasının önceki şampiyonları ise Emre Sertkaya, Hasan Doğru, Elnur Hüseynov, Oğuz Berkay Fidan ve Mustafa Bozkurt'du... Peki O Ses Türkiye birincileri nerede ne yapıyorlar? Gelin hayatlarına kısaca bakalım;

DODAN ÖZER 2017 O SES TÜRKİYE BİRİNCİSİ: O Ses Türkiye'nin geçen yıl birincisi Hadise'ye özlediği şampiyonluğu getiren Dodan Özer isimli yarışmacıydı. 39 yaşında olan Dodan Özer Dodan Özer, aslen Muş'un Varto ilçesinden.

EMRE SERTKAYA O SES TÜRKİYE 2016 BİRİNCİSİ: O Ses Türkiye 2016 şampiyonu Emre Sertkaya Gökhan'ın yarışmacısıydı.

ELNUR HÜSEYNOV 2015 O SES TÜRKİYE BİRİNCİSİ: O Ses Türkiye 2015 şampiyonu Elnur Hüseynov Ebru Gündeş'in yarışmacısıydı. Azeri yarışmacı Elnur Hüseynov muhteşem sesiyle ve yorumuyla ilk günden şampiyonluğunu ilan etmişti. O sezon herkes Ebru Gündeş'in Azeri şarkıcıyı özel olarak getirtip eşini şampiyon yaptırdığını konuştu.

HASAN DOĞRU 2014 O SES TÜRKİYE BİRİNCİSİ: O Ses Türkiye 2014 şampiyonu olan Hasan Doğru değişimi ile herkesi en çok şaşırtan isim oldu. Hasan diyete girdi ve yıllardır veremediği kiloları eritip yepyeni bir insan oldu.

MUSTAFA BOZKURT O SES TÜRKİYE 2013 BİRİNCİSİ: O Ses Türkiye 2013 şampiyonu Mustafa Bozkurt Mustafa Sandal'ın yarışmacısıydı.

OĞUZ BERKAY FİDAN 2012 O SES TÜRKİYE BİRİNCİSİ: O Ses Türkiye 2012 şampiyonu Oğuz Berkay Fidan olmuştu. O Ses Türkiye'nin birinci şampiyonu olan Oğuz Berkay Fidan Murat Boz'a ilk ve tek şampiyonluğunu kazandırdı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: