‘O Ses Türkiye’ Beyaz’la renklenecek!

O Ses Türkiye yeni sezonu ile bu akşam ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Yeni jürisi ve muhteşem seslerin bir araya geldiği yarışmada eğlenceli dakikalar izleyenleri bekliyor...

Magazin

‘O Ses Türkiye’ Beyaz’la renklenecek! TV8'in sevilen yarışması O Ses Türkiye için heyecan başlıyor. Jürilerinde değişikliğe giden O Ses Türkiye için izleyiciler şimdiden sabırsızlanıyor. Kadroya yeni katılan Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan'ın yanı sıra, Murat Boz ve Hadise'nin yer aldığı programda kahkahalar havalara uçacak.

O SES TÜRKİYE NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Ekranların fenomen programı O Ses Türkiye, yeni sezonuyla bu akşam 20:00'de TV8'de başlayacak. Bu sene yarışmada Hadise ve Murat Boz koltuğundaki yerini korurken, diğer iki jüri Gökhan Özoğuz ve Yıldız Tilbe'nin yerine bu sezon jüri koltuğunda Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan yer alıyor.

Beyazıt Öztürk, 'Beyaz Show' yapımının ardından bu yıl ilk kez bir yarışma programında jüri üyeliği yapacak. Başarılı sunucu, tecrübesi ve ince espirileriyle seyirciyi gülmekten kırıp geçirecek. Hatta Gecce.com'un ulaştığı bilgilere göre; Programın çekimlerinde Murat Boz, Beyaz'ın espirileri karşısında kahkahalara boğularak yerlere bile yatmış. Beyaz'ın renk kattığı yarışma programı, yeni kadrosuyla izleyicileri ekrana kitleyecek.

Bu sene yepyeni jüri üyesi ve daha eğlenceli formatlarıyla karşınıza çıkacak O ses Türkiye'yi sakın kaçırmayın!

'O Ses Türkiye' jürilerine zam!

'O Ses Türkiye' jürilerine zam!Beyazıt Öztürk'ten 'O Ses Türkiye' açıklaması!

Beyazıt Öztürk'ten 'O Ses Türkiye' açıklaması!

Bunlarda ilginizi çekebilir: