'O Ses Türkiye'de flaş ayrılık!

Gökhan Özoğuz, "O Ses Türkiye" programından ayrıldığını açıkladı.

Dizi Galeri

'O Ses Türkiye'de flaş ayrılık! 5 yıldır 'O Ses Türkiye' yarışmasında jüri üyeliği yapan Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz programdan ayrıldığını duyurdu. Sanatçı sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda şu cümlelere yer verdi:

"Beni çok heyecanlandıran bir proje ile eş zamanlı olarak başlayacak yeni albümün kayıtları ve en önemlisi sizlerle konserlerde daha çok buluşabilmek için bu sene, 5 yıl boyunca keyifle yaptığım 'O Ses Türkiye’de yer almayacağım. Başta Acun ve Esat olmak üzere tüm Acun Medya ekibine, jürideki arkadaşlarıma ve bana 5 yıl boyunca müzikal olarak büyük deneyim yaşatan yarışmacı dostlarıma teşekkür ediyorum."

Gökhan Özoğuz: Beni yanlış anladılar

Gökhan Özoğuz: Beni yanlış anladılar
Gökhan Özoğuz'un yeni stilinin nedeni ortaya çıktı!

Gökhan Özoğuz'un yeni stilinin nedeni ortaya çıktı!
GÖKHAN ÖZOĞUZ'UN YERİNE KİM GELECEK?

Gökhan Özoğuz'un bu açıklamasının ardından gözler Acun Ilıcalı'ya çevrildi. Boşalan koltuğu hangi ünlü ismin dolduracağı merak konusu oldu. Jüride geçtiğimiz yıl Gökhan Özoğuz'un yanı sıra Hadise, Murat Boz ve Yıldız Tilbe bulunuyordu. Mustafa Sandal, Hülya Avşar, Sibel Can, Ebru Gündeş, Mazhar Alanson ile Özkan Uğur ise O Ses Türkiye'de daha önce jürilik yapmıştı.

Gökhan Özoğuz ile Yıldız Tilbe kavga etti mi?

Gökhan Özoğuz ile Yıldız Tilbe kavga etti mi?Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: