"O Ses Türkiye"den sonra neler oldu?

O Ses Türkiye yarışmasında 3. olan ve Barış Akarsu’ya benzerliğiyle dikkatleri çeken Onur Uğuş sahne çalışmalarına başladı.

Magazin

"O Ses Türkiye"den sonra neler oldu? Birçok yerden teklif alan genç şarkıcı İstanbul geccelerinin yeni sesi olmaya hazırlanıyor. Uğuş, Barış Akarsu’ya benzetilmesine ile ilgili olarak “Gurur duyuyorum” dedi

O Ses Türkiye yarışmasında 65 bin başvuru arasından bütün elemeleri geçerek 3. olmayı başaran genç şarkıcı geleceğin rock yıldızı olmaya aday. Yeni albüm çalışmalarına önümüzdeki ay başlayacak olan Onur Uğuş İstanbul’daki bir çok yerden sahne çalışması konusunda teklif aldı.

Önceliğinin albüm çıkarmak olduğunu söyleyen Uğuş, “Mekanlardan birçok talep var. Şuan değerlendiriyoruz. Rock müzik dalındaki her sanatçının bende ayrı bir özel yeri vardır. Böyle büyük üstadları tanımak tanışmak nasip olmadı. Bu üstadlar yaptıkları eserlerle Türkiye’de güzel şeyler başaran insanlar. Bende müziğimi seven dostlarıma arkadaşlarıma Onur Uğuş olarak en iyi şekilde sunmak istiyorum. Barış Akarsu ile ortak yönlerimiz var, benzemek değil onu anımsatmak diyelim. Zamanın da Barış Akarsu’yu; Barış Manço ve Cem Karaca’ya benzettikleri gibi. Ama ben Barış Akarsu’ya benzetilmekten hiçbir zaman rahatsız olmadım. Hatta gurur duyuyorum. Ben de yoluma Onur Uğuş olarak devam etmek istiyorum” dedi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: