'O Ses Türkiye'nin jürisinde kimler olacak?

Yeni sezonda 'O Ses Türkiye'nin jüri koltuğuna kimlerin oturacağı merak konusu olmuştu. Programın yapımcısı Acun Ilıcalı jüriyi açıkladı.

Dizi Galeri

'O Ses Türkiye'nin jürisinde kimler olacak? Geçtiğimiz sezon Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan, 'O Ses Türkiye'nin jürisine katılmıştı. İkiliye eski kadrodan Hadise ve Murat Boz da eşlik etmişti. Bu sezon ise jüride ne gibi bir değişiklik olacağı merak konusu olmuştu. Özellikle Seda Sayan'ın 'Yemekteyiz' programına transferiyle birlikte ünlü sanatçının yerine kimin geçeceği merak konusu olmuştu.

Hadise'den bikinili paylaşım!

Hadise'den bikinili paylaşım!
Tüm bu merak edilenlere Acun Ilıcalı katıldığı bir televizyon programında cevap verdi. İşte Ilıcalı'nın 'O Ses Türkiye' ile ilgili açıklamaları...

"Seda Sayan'ı 'Yemekteyiz'e transfer ettik. O Ses Türkiye'ye de devam edecek. Jüri bu sene değişmeyecek. Beyazıt yine jüride. Televizyon dünyasının Messi'sini transfer ettim. Beyaz ile çalışmak mükemmel bir şey. Beyaz Show yapmayacak ama bir sürprizimiz daha var. O Ses Türkiye Beyaz'dan önce başarılı sanatçıların durum komedisiydi. Ben tıkanma noktasında bu işin profesyonelini getirdim. Bütün planım çift forvet oynatmaktı. Seda ve Beyaz'ı getirdim. İkisi çok uyumlu oldu."

15 bin liralık ayakkabısı ile sosyal medyanın diline düştü!

15 bin liralık ayakkabısı ile sosyal medyanın diline düştü!Athena Gökhan'dan flaş itiraf!

Athena Gökhan'dan flaş itiraf!Ne yaptın Hadise?

Ne yaptın Hadise?

Bunlarda ilginizi çekebilir: