O şimdi dünyanın en iyi nişanlısı

Olivia Wilde sevgiliye hazırlanan hediyede sınır tanımadı, bakın ne yaptı?

Dünya Magazin

O şimdi dünyanın en iyi nişanlısı Hollywood yıldızları sevgililerine yaptıkları jestlerle basında bol bol yer alıyorlar. Kimisi pahalı mücevherler, kimisi lüks arabalar hatta kimisi sevgilisi için ada alıyor. Hepsi dudak uçuklatan hediyeler olsa da bazı sürprizler oluyor ki her defasında daha ötesi olamaz diyoruz ama oldu!

Olivia Wilde nişanlısı Jason Sudeikis’i New York’taki bir gece kulübüne götürdü ve kulüpte de iki kişilik özel bir oda kiraladı. Wilde’ın sürprizi bununla da bitmedi. Güzel yıldız kulüpten iki de striptiz dansçısıyla anlaştı ve onları da odaya davet etti. Ancak nişanlısına da dansçı kızlara ’dokunma’ yasağı getirdi.

Bir görgü tanığının ifadesine göre çift ve iki dansçı kız odada toplam 4 saat kaldı. Yeni filmi Drinking Buddies’de bir striptizciyi canlandıran Wilde bir röportajında nişanlısına "çılgınlar gibi" aşık olduğunu söylemiş ve "aşk hayatımız Kenyalı maraton koşucuları gibi" demişti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: