O soruyu duyunca sinirlendi!

Oyuncu Hande Doğandemir önceki gecce Cihangir'de görüntülendi. Muhabirlerin Gökçe Bahadır ile ilgili sorusu Doğandemir'i sinirlendirdi.

Magazin

O soruyu duyunca sinirlendi! Ufak Tefek Cinayetler dizisinin başrol oyuncuları olan Gökçe Bahadır ve Mert Fırat'ın yakınlaştığı iddia edilmişti. Mert Fırat ise bu haberleri yalanlamıştı ve Hande Doğandemir ile ilişkisine devam etmişti. İddiaların alevi alıp başını gidince Doğandemir ve Mert Fırat yollarını ayırmıştı.

Mert Fırat: Öyle bir şey yok

Mert Fırat: Öyle bir şey yokFakat geçtiğimiz hafta Mor ve Ötesi konserinde birlikte eğlenen Mert Fırat ve Hande Doğandemir'in yeniden barıştığını düşünülüyordu.

Mert Fırat ve Hande Doğandemir birlikte eğlendi!

Mert Fırat ve Hande Doğandemir birlikte eğlendi!Dün gecce ise Hande Doğandemir Cihangir'de görüntülendi. Aracını park ettiği otoparka doğru yürüyen Hande Doğandemir, "Mert Fırat ile barıştınız mı?" sorusuna “Bu konuda konuşmuyorum, kimseyi alakadar etmez” yanıtını verdi.

Mert Fırat, Hande Doğandemir'i takibe aldı!

Mert Fırat, Hande Doğandemir'i takibe aldı!‘Ufak Tefek Cinayetler’ dizisinde Mert Fırat ile başrolü paylaşan Gökçe Bahadır'ın diziden ayrıldığı iddiaları hatırlatılan oyuncu sinirlendi: Yapım şirketinin açıklamasını okumadınız sanırım. Bu soruların muhatabı ben değilim. Bana niye soruyorsunuz?

Bunlarda ilginizi çekebilir: