O TİŞÖRTLERDE KENDİMİ BULDUM

Renkli ve esprili tişörtleriyle dikkat çeken Ata Demirer, ‘tişört hastası’ olduğunu söyledi: “Evimde yüzlerce tişörtüm var. Hiçbir şeye para harcamam ama tişörte harcarım.”

Magazin

O TİŞÖRTLERDE KENDİMİ BULDUM O tişörtlerde kendimi buldum

Ata Demirer’in, “Avrupa Yakası”nda giydiği ‘mesaj kaygılı’ tişörtler büyük ilgi toplamıştı. “Tişört hastasıyım” diyen komedyen, tv8’de yayınlanan “Alamode” programında bu tutkusunun nasıl başladığını anlattı. Dizide rol almaya başladığı dönem bir firmanın kendisine gönderdiği tişörtleri çok beğendiğini söyleyen Demi-
rer, “O kadar güzellerdi ki, o tişörtlerde kendimi buldum” dedi.

Hotmale yazısı sansürlenmişti

En büyük zaaflarından birisinin bu giysi olduğunu belirten Demirer, “Hiçbir şeye para harcamam ama buna harcarım. Evde yüzlerce tişörtüm var. Giymeyi seviyorum. Giydiğim zaman kendimi kendim gibi hissediyorum” dedi. Oyuncu, geçtiğimiz yıl dizide, üzerinde “Hotmale” yazan bir tişört giymiş, ancak bu yazının gay’lere yönelik bir porno sitesinin adı olduğu ortaya çıkınca dizinin tekrar yayınında yazı sansürlenmişti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: