OBAMA'DAN KENYA WEST'E 'EŞEK HERİF'

ABD Başkanı Barack Obama, verdiği bir röportajın "off-the-record" kısmında Kanye West'e "eşek herif" dedi. Ancak bu sözleri internette yayınlanınca ortalık karıştı.

Magazin

OBAMA'DAN KENYA WEST'E 'EŞEK HERİF' MTV video ödülleri gecesine alköllü gelen West, Taylor Swift'e ödül verilirken, oturduğu yerden sahneye atlayıp ödülün Beyonce'ye verilmesi gerektiğini söylemişti.

Obama, CNBC televizyonu ile yaptığı bir röportajın "off-the-record" yani kayıtdışı bölümünde West'e bu davranışından dolayı "eşek herif" dedi.

Ancak o sırada orada bulunan ABC muhabiri Terry Moran bu sözleri son dönemlerin popüler internet sitesi Twitter'a girince ortalık karıştı.

Moran, Tweeter'da "Başkan Obama, MTV töreninde Taylor Swift kazandığında gösterdiği tepki nedeniyle Kanye West'e 'eşek herif' dedi" yazdı.

Beyaz Saray, bu bölümün "off-the-record" olduğunu söyleyip tepki gösterince Twitter'dan bu cümle silindi. ABC, Moran'ın bu tavrından dolayı hem Başkan'dan hem de CNBC'den özür diledi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: