ÖDÜL GECCESİNDE YENİ ÁŞIKLAR GİBİ

Oscar öncesi en önemli sinema ödüllerinden olan 'Amerikan Beyazperde Aktörleri Birliği'nin geccesinde, ödüllerden çok Angelina Jolie ve Brad Pitt konuşuldu.

Magazin

ÖDÜL GECCESİNDE YENİ ÁŞIKLAR GİBİ Çiftin ödül geccesi boyunca 'yeni áşıklar' gibi durması, Angelina Jolie'nin hamile olduğu yolundaki iddiaları da destekledi.YENİ AŞIKLAR GİBİ

Bol ve hatlarını belli etmeyen gece kıyafeti tercih eden Jolie'nin bir süre önce ikizlere hamile olduğu öne sürülmüştü. Tören boyunca el ele, göz göze, baş başa gözlenen çift, yeni aşıklara taş çıkartan bir tablo sundu. Angelina ve Pitt çiftinin Maddox, Zahara Marley ve Pax Thien adında üç evlatlık çocuğu ve Shiloh Nouvel isimli öz evlatları var.Beyazperde Aktörler Birliği'nin Los Angeles'taki ödül gecesinde, sinema en iyi kadın oyuncu ödülünü, 'Away Her' (Ondan Uzakta) filminde Alzheimer hastası bir kadını canlandıran Julie Christie kazandı. Aynı kategoride en iyi erkek oyuncu ödülüneyse 'There Will Be Blood' (Kan Olacak) adlı filmdeki performansıyla Daniel Day-Lewis layık görüldü.

En iyi kadrolu sinema filmi ödülünü ise bir 'modern zaman Westerni' olan 'No Country For Old Men' (Yaşlılar İçin Ülke Yok) isimli film aldı.En iyi yardımcı erkek oyuncu ödülü, 'No Country for Old'daki rolüyle Javier Bardem'e, en iyi yardımcı kadın oyuncu ödülü de 'American Gangster'deki rolüyle Ruby Dee'ye verildi.YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: