ÖDÜL KAZANANLARIN TAM LİSTESİ

Gecce Mekan Oscarları görkemli bir törenle sahiplerini buldu. İşte ödül kazananların listesi

Magazin

ÖDÜL KAZANANLARIN TAM LİSTESİ İSTANBUL'UN EN İYİ MEKANI (BÜYÜK ÖDÜL): REINA - SORTIE
(Tüm baskı ve yasaklara rağmen Türk turizmine katkılarından dolayı)

ONUR ÖDÜLLERİ; Beyti Güler, Erol Kaynar, Ece Aksoy, Rasim Özkanca, Sedat Zincirkıran, Mehmet Tuna

EĞLENCE GURUSU; İzzet Çapa

EN İYİ YATIRIMCI: Emre Ergani

ÖZEL ÖDÜLLER; İrfan Kuriş (Flamm), Ersoy Çetin (Park Şamdan), Cüneyt Kurt, Levent Veziroğlu (Galata Kiva), Levent Büyükuğur (Doors Grubu), Vedat Başaran (Karakol), Bayram Yıldız (Günay)



1. KATEGORİ


EN İYİ TÜRK MUTFAĞI: BOĞAZİÇİ BORSA

EN İYİ DÜNYA MUTFAĞI: SUNSET GRILL BAR

EN İYİ AKDENİZ MUTFAĞI: TOPAZ

EN İYİ FRANSIZ MUTFAĞI: LA BRISE

EN İYİ İTALYAN MUTFAĞI: DA MARIO

EN İYİ UZAKDOĞU MUTFAĞI: DRAGON

EN İYİ MUTFAK ŞEFİ; MURAT BOZOK (Mimolett)



2. KATEGORİ


EN İYİ ŞEHİR KULÜBÜ; PAPERMOON

EN VAZGEÇİLMEZ MEKAN; LUCCA

EN İYİ OTEL RESTORANI: GAJA (swissotel)

EN YARATICI MUTFAK ŞEFİ: GAZİ-BİLAL ATEŞ (Çapamarka)

EN İYİ İŞLETMECİ: BARIŞ DEMİRTAŞ (Çapamarka)

EN İYİ DEKORASYON: JOKE CIRCUS

EN İYİ ÇIKIŞ YAPAN MEKAN: MY PAVYON BY CENK EREN





3.KATEGORİ:


EN İYİ EĞLENCE: NAHİDE MOTEL

EN İYİ BAR: BİBER BAR

EN İYİ CAFE: BEBEK KORU KAHVE

EN POPÜLER MEKAN: MASA

EN İYİ KLASİK MEKAN: ŞANS

EN ROMANTİK MEKAN: AŞŞK KAHVE

EN İYİ GECCE YARISI MEKANI: DISCO SCOTCH





4.KATEGORİ:

EN İYİ ET RESTORANI: BEYTİ

EN İYİ DJ: SUAT ATEŞDAĞLI

EN İYİ CANLI MÜZİK: PORTOFİNO STAGE

EN İYİ KEBAPÇI: KAŞIBEYAZ

EN İYİ BALIKÇI: KIYI

EN İYİ MEYHANE-TAVERNA: ZİYADE FASIL

EN İYİ BOĞAZ TEKNESİ: BOSPHORUS PRINCESS


5. KATEGORİ

EN İYİ MAITRE D'HOTEL: ERKAN ÜNAL (Reina)

EN İYİ İŞ YEMEĞİ: GINA

EN İYİ ŞARAP KAVI: SUNSET

EN İYİ BARMEN: TURAN ÇETİNKAYA (Papermoon)

EN MODERN MEYHANE: MÜNFERİT

EN İYİ ZİNCİR MEKAN: THE NORTH SHIELD PUB

EN İYİ VALE: ÖZGÜR KAPUCU (Çapamarka)


6.KATEGORİ:


EN İYİ RESTORAN BEYOĞLU: 360 İSTANBUL

EN İYİ RESTORAN NİŞANTAŞI: NİŞANTAŞI BRASSERIE

EN İYİ RESTORAN YEŞİLKÖY-FLORYA: YÜKSEL BALIK

EN İYİ RESTORAN BAĞDAT CADDESİ: HOME STORE

EN İYİ RESTORAN BOĞAZ AVRUPA: MİA MENSA

EN İYİ RESTORAN BOĞAZ ANADOLU: LACİVERT

EN İYİ RESTORAN TARİHİ YARIMADA: TARİHİ KARAKÖY BALIKÇISI



7.KATEGORİ:

EN İYİ CATERING: DİVAN

EN İYİ İSTANBUL OTELİ: SWISSOTEL THE BOSPHORUS, İSTANBUL

EN İYİ ANKARA OTELİ: SWISSOTEL ANKARA

EN İYİ BODRUM OTELİ: KEMPINSKI HOTEL BARBAROS BAY BODRUM

EN İYİ ÇEŞME OTELİ: 7800 ÇEŞME RESIDENCES & HOTEL

EN İYİ ANTALYA OTELİ: GLORIA HOTELS&RESORTS

EN İYİ İZMİR OTELİ: SWISSOTEL GRAND EFES İZMİR


ÖZEL BAŞARI ÖDÜLLERİ;
17 milyon nüfuslu, Avrupa ve Anadolu gibi iki ayrı kıtada yer alan 7 tepeli İstanbul'da, jüri ayrıca aşağıdaki mekanları “Özel Başarı Ödülü” ne layık görmüştür

Cikare, Fishmekan, La Maison, Leb-i Derya, Moon Of Lebanon, Park Fora, Rigel, Wagamama, Quick China, Fratelli La Bufala, Kız Kulesi, Sarıhan Gusto, Maçka Brasserie, Midpoint, Chocolate, Salomanje, Lulu's, Çapari, El Beso, Poseidon

Bunlarda ilginizi çekebilir: