ÖDÜL PEŞİNDE

GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE ARKADAŞLARI İLE YAŞGÜNÜ PARTİSİ VEREREK 20 YAŞINA GİREN RİHANNA İSE 'ULUSLARARASI ALANDA EN İYİ KADIN ŞARKICI' DALINDA ÖDÜL ALIRSA, BUNUN KENDİSİ İÇİN MÜKEMMEL BİR DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ OLACAĞINI BELİRTTİ.

Magazin

ÖDÜL PEŞİNDE 2008 Britawards bu gece Londra'da gerçekleşecek olan görkemli bir törenle sahiplerini bulacak. Törende 'Üstün Katkı Ödülü' alacak Paul McCartney ile birlikte sahne alacak olan Ozzy Ozbourne'u görebilmek için hayranları biletleri tüketti bile.

Aday gösterildiği 'Uluslararası alanda En İyi Kadın Şarkıcı' kategorisinde rekabet ettiği P.J.Harvey, Kylie Minogue, Alicia Keys, Feist ve Björk gibi sanatçılar düşünüldüğünde kendine çok az tanıdığını belirten Rihanna ise, 'Onlarla adım geçmesi bile muhteşem bir onur, her ne kadar alamayacağımı düşünsemde bunun için içten içe sürekli tanrı'ya yalvarıyorum' diyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: