Ödül töreninde Burak Özçivit krizi!

"Yılın Yıldızları" ödül töreninde "Müslüm" filminin yapımcısı Mustafa Uslu, "2018 Yılının En Beğenilen Erkek Sinema Oyuncusu" ödülünün sahibi olan Burak Özçivit'e bir göndermede bulundu. Ödülü Timuçin Esen'in hakkettiğini söyleyen Uslu, "Bildiğim kadarıyla Burak Özçivit'in 2018'de filmi de yok" ifadelerini kullandı. Özçivit, 2018 yılında Kerem Bürsin'le "Can Feda" filminde rol almış fakat film gişede istenilen rakamlara ulaşamamıştı.

Magazin

Ödül töreninde Burak Özçivit krizi! Önceki gün Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencileri tarafından seçilen "Yılın Yıldızları" ödülleri sahiplerini buldu. Geccede Burak Özçivit, "2018 Yılının En Beğenilen Erkek Sinema Oyuncusu" ödülünü aldı. "2018 Yılının En İyi Sinema Filmi" ödülü ise gişede rekor kıran "Müslüm" filmine gitti. Filmin yapımcısı Mustafa Uslu ödül konuşmasında Burak Özçivit'e bir göndermede bulundu.

Burak Özçivit'in kardeşini daha önce gördünüz mü?

Burak Özçivit'in kardeşini daha önce gördünüz mü?"BİLDİĞİM KADARIYLA 2018'DE FİLMİ YOK"

Mustafa Uslu şöyle konuştu:

"Geçen sene "Ayla" filmiyle ödül almıştım ve konuşmamda Müslüm Gürses'in hayatını anlatan bir film çekeceğimi ilk kez burada açıklamıştı. Büyük alkış almıştı. Sizlerin alkışları da beni umutlandırmıştı. Sonrasında filme çekerken çok zorlandım. Yönetmen değişikliği yapmak zorunda kaldım. O günlerde yanımda sadece Timuçin Esen vardı. Timuçin Esen bu film için çok emek verdi ve bence çok başarılı bir performans sergiledi. Bugün bence En İyi Oyuncu ödülünü o almalıydı ama Burak Özçivit seçildi. Geçtiğimiz yıl da Burak Özçivit'e ödül verilmişti. Bildiğim kadarıyla 2018'de filmi de yok."Burak Özçivit 14 Şubat'ı Kuveyt'te geçirecek!

Burak Özçivit 14 Şubat'ı Kuveyt'te geçirecek!BURAK ÖZÇİVİT, "CAN FEDA"DA ROL ALMIŞTI!

Burak Özçivit, 2018 yılında Kerem Bürsin'le başrollerini paylaştığı "Can Feda" filminde rol almıştı. Film gişede istenileni verememişti.

Fahriye Evcen'den Burak Özçivit'e jest!

Fahriye Evcen'den Burak Özçivit'e jest!

Bunlarda ilginizi çekebilir: