Ödüllü kısa filmler sinemalarda!

18 Mayıs'ta ödüllü kısa filmler sinemalarda seyirci ile buluşuyor.

Kültür-Sanat

Ödüllü kısa filmler sinemalarda! Kurmacadan animasyona dünyanın dört bir yanından, katıldıkları tüm festivallerden değerli ödüllerle ayrılan, Oscar adayı kısa filmler ilk kez Türkiye’de CGV Arthouse salonlarında izleyici ile buluşacak.

Türkiye’de ilk defa CGV Arthouse salonlarında her seansta ödüllü 5 kısa filmin arka arkaya gösterileceği 'Ödüllü Kısa Filmler' seçkisi ile 5 farklı sinema deneyimi bir arada yaşanacak.


Birbirinden dikkat çekici bu 5 ödüllü kısa filme gelince;

French Roast: Müthiş bir mizah anlayışıyla önyargıları kırmayı başaran Fransız animasyonu.

Death of a shadow: Sevdiği kadına kavuşmak için ölülerin gölgelerini toplayan bir adamın hikâyesi.

Everything will be okay: Kızını kaybetme korkusu yaşayan bir babanın aldığı zor kararın inanılmaz sonuçları.

Waves'98: İç savaş sonrası hayatın gerçeklerinden hayal gücü sayesinde uzaklaşan Lübnanlı bir genç.

Miracle Fish: Avustralya’da 8 yaşındaki bir oğlan çocuğunun doğum günü dileğinin umulmadık bir şekilde gerçekleşmesinin hikayesi.

Sinemaseverler, 18 Mayıs’tan itibaren Cinemaximum’un CGV Arthouse salonlarında heyecan ve mutluluk dolu, hiç anlatılmamış özel hikâyelerle seyirci le buluşuyorç

Cinemaximum’un CGV Arthouse salonları, 12 TL sabit bilet fiyatıyla İstanbul’da Kanyon, Nişantaşı City’s, CKM Budak, Marmara Forum, Ataköy A Plus, Emaar Square Mall, Ankara’da Armada ve Panora, İzmir’de Konak Pier, Eskişehir’de Espark ve Antalya’da ise Antalya Migros’taki Cinemaximumlarda izlenebilecek.

Bunlarda ilginizi çekebilir: