Dilan Çiçek Deniz eleştirilere ödülüyle cevap verdi!

Fenomen dizi Çukur'da Sena karakterine hayat veren Dilan Çiçek Deniz, Magazin Gazetecileri Derneği'nin 23. Altın Objektif Ödülleri'nde "Yılın En İyi Kadın Dizi Oyuncusu" ödülüne layık görüldü. Deniz, oyunculuğu hakkında yapılan olumsuz eleştirilere ödülüyle de cevap verdi.

Magazin

Dilan Çiçek Deniz eleştirilere ödülüyle cevap verdi! Geçtiğimiz sezon Kanal D ekranlarında yayınlanan Bodrum Masalı dizisiyle oyunculuğa adım atan Dilan Çiçek Deniz, yeni sezona damga vuran Çukur dizisinin başrolünde yer alıyor.

Reyting rekorları kıran Çukur dizisinin izleyicileri, Dilan Çiçek Deniz'in oyunculuğuna olumsuz yönde eleştiriler yağdırdı. Sosyal medyadan görüşlerini dile getiren Çukur müdavimleri, Deniz'in diziden ayrılması için harekete geçti.

Usta oyuncu kadrosuyla Pazartesi akşamlarına imzasını atan Çukur'un istenmeyen oyuncusu haline gelen Dilan Çiçek Deniz, oyunculuğu hakkında yapılan kötü yorumlara önceki gün Instagram hesabından cevap vermişti.

Dilan Çiçek Deniz, oyunculuğuna gelen eleştirilere yanıt verdi!

Önceki akşam düzenlenen Magazin Gazetecileri Derneği'nin 23. Altın Objektif Ödülleri'nde "Yılın En İyi Kadın Dizi Oyuncusu" ödülüne layık görülen Dilan Çiçek Deniz, aldığı ödülle olumsuz tepkilere bir kez daha cevap verdi.

Güzelliğiyle gecceye damgasını vuran Deniz, layık görüldüğü ödül için Instagram hesabından teşekkürlerini ileterek, "Çukur benim için çok özel bir proje" dedi.

İşte Dilan Deniz Çiçek'in o paylaşımı:

Bunlarda ilginizi çekebilir: