Ofis şıklığını yakalayın!

Her ne kadar yaptığın işe göre giydiklerin farklılık gösterse de, ofis kıyafetlerinin sanki gizli bir dili var.

Kadın

Ofis şıklığını yakalayın! İşimiz hayatımızın en önemli parçalarından! Çoğumuzun ofislerde geçirdiği vakit evde geçirdiği vakitten daha fazla. Her ne kadar yaptığın işe göre giydiklerin farklılık gösterse de, ofis kıyafetlerinin sanki gizli bir dili var bizler bu dili ne kadar iyi konuşursak o kadar ofiste o kadar şık oluyoruz.

En makbulü beyaz ve düğmeli olanıdır. Dolabında birkaç tane klasik beyaz kesim gömlek zaten varsa pudra tonlarından mavi ve pembe renklerde gömlekler için hazırsın demektir.Küçük siyah elbise her ortamın olduğu gibi ofis dilininde gözdesi. uzun sürecek toplantılarını neşeli hale getirmek için yeterli.

Pantolon: Rahat kesim pantolonlar ofis dolaplarının demirbaşları. Yükselen beller, düğme ve fermuar detayları, yerle flört eden ya da bilekte biten modeller sezon trendlerinden. Kumaşı ile fark yaratan chino pantolonlar aktif bir iş temposu olanların kurtarıcısı niteliğinde.

Kalem etek: Boy boy etekler ofisteki feminen silahın! Şık bir bluz ile kombinleyeceğin eteklerin renk ve boy tercihini doğru yap, o gün ofiste her şey emrine amade olsun.

Stiletto: Kim ne derse desin topuk kadınlara kendini iyi hissettiriyor. Ofis şıklığının tamamlayıcısı topuklar ister dolgu, ister mini, ister ince olsun fark etmez, hepsi seni zarif göstermek için kararlı. Siyah, krem ve kahve tonları ilk tercihlerinden olsun, sonra renk skalanı dilediğin kadar genişlet.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: