OFİSTE AŞK SORUN OLMASIN

Ofiste ufak flört tüyoları.

Magazin

OFİSTE AŞK SORUN OLMASIN RUTİNİNİZİ BOZMAYIN Ofis ortamında, herkes çok dikkatlidir. Günlük yaşamınızdaki en ufak değişiklik, birçok kişinin dikkatini çekecektir. Eğer ilişkiye başlamadan önce yemeğe sıklıkla beraber gittiğiniz bir arkadaşınız varsa, yine aynı kişiyle yemeğe çıkın. İlişkiden önce, sevgilinizle ofisteki rutininiz neyse, onu devam ettirin.

HABERİ KENDİNİZE SAKLAYIN Çok yakın arkadaşlarınıza durumu açmak isteyebilirsiniz; ancak bu, hayati bir hata olabilir. Hepsi kimseye söylemeyeceğine dair söz verse de, iki gün sonra, şirketin herhangi bir çalışanının size müstehzi bir şekilde gülümsediğini görebilirsiniz.

ORTADA BELGE BIRAKMAYIN Fotoğraf veya videodan bahsetmiyoruz; masum görünen bir e-posta bile büyük bir delil olabilir. Özellikle, şirket hesabınızdan birbirinize eposta yollamaktan kaçının. Bazı şirketlerin bilgi işlem departmanlarında, yerel kontrol mekanizmaları vardır ve takip ediliyor olabilirsiniz.

DİKKAT ÇEKMEMEYE BAKIN Alkolün muhabbeti harlayacağı ortamlarda kendinizi kaptırarak konduracağınız ufak bir öpücük, büyük bir sırrın açığa çıkmasına neden olabilir. 'Rutininizi bozmayın' felsefesiyle paralel olan bu düşünce yapısı, daha önce bu tür organizasyonlara kimlerle gidiyorsanız yine o kişileri yakınınızda bulundurup, dikkat çekmemenizi hedefler.

AMACINIZI UNUTMAYIN Çalışmak için ofiste bulunuyorsunuz, bir ilişki yaşamak için değil! Bu ilişki eğer iş performansınızı etkilerse, işsizlikle bile baş başa kalabilirsiniz. Cep telefonunuzdan gönderilecek birkaç mesaj veya merdivende gizli bir köşede alınıp verilecek ufak öpücükler, sizi mesai sonuna kadar idare etmeli. O dakikaya dek, işinize odaklanın.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: