‘Oflu Hocanın Şifresi 2, filminin galası yapıldı!

‘Karadeniz’den esen kahkaha fırtınası’ Oflu Hocanın Şifresi’nin devam filmi ‘Oflu Hocanın Şifresi 2, filmin galası önceki akşam gerçekleştirildi.

Magazin

‘Oflu Hocanın Şifresi 2, filminin galası yapıldı! Gecceye Cengiz Bozkurt, Ceyda Ateş, Didem Balçın, Aslıhan Güner, Damla Sönmez, Davut Güloğlu, Yusuf Güney, Selahattin Taşdöğen, Soner Olgun, Duygu Leloğlu, Burak Can gibi isimler katıldı. Filmin yönetmeni Adem Kılıç ‘5 aylık bir çalışma var. Şimdi hep birlikte izleyeceğiz. Umarım insanlar bolca kahkaha atacaklar. Evimize kapanmadık, bir takım unsurların gölgesinde kalmadık. Herkes kendi işini yaparsa daha ferah bir ortam olacak. Daha komik ve kıpır kıpır bir film. Hedefimiz insanları mutlu etmek’ dedi. Filmin bu kez daha fazla izleyiciye ulaşacağını belirten Kılıç ‘Benim amacım sansür diye bir şeyin olmaması. Televizyonlarda bir nebze olsun sansür uygulanması anlaşılır bir durum. Kumanda çoluk çocuğun elinde, kanallarda gezinebilir ulaşmanın bir zorluğu yok. Ama sinema insanların para verip izlediği mecra olduğu için sinemada sansürün olmaması benim isteğim. Benim sinema yapmamın ana nedeni de özgürce istediğim filmleri yapabilmektir. Bu sene filmimiz 7+ aldı. Geçen sene 13+ almıştı, birçok seyircimiz geri dönmüştü’ diyerek yaş sınırının düştüğünü müjdeledi. Oyuncu Başak Daşman ‘1,5 yılda çok kaynaştık, daha güzel enerjisi olan bir film ortaya çıktı’ sözleriyle iddialı olduklarını vurguladı.

Oflu Hoca rolündeki Çetin Altay filmde kulüp başkanı olduğundan ‘UEFA’yı bize getireceğiz. Umudumuz o . Yeni filmde çok bomba karakterlerimiz var’ esprisini yaptı. Altay, ayrıca ‘Seri devam edecek. Biz ilk konuşurken bile üçlemeydi bu, inşallah 4, 5, 6 devam eder’ diyerek sinemaseverleri sevindirecek haberi paylaştı. Ahmet Varlı da ‘Komik olsun, güzel olsun, bizim olsun’ diye konuştu. Filmin Ali Osman dedesi Köksal Engür ‘Sinemanın sanat mıdır , komedi midir tartışması dışında bir film yaptık. Seyirciye sunuyoruz. Beklentimiz çok sayıda seyircinin seyretmesi’ açıklamasında bulundu.

"Saba Tümer benden daha yaşlı"

‘Hocaya Sor’ programında spikeri canlandıran Buket Dereoğlu ise kendisine yapılan Saba Tümer benzetmelerine ‘Kahkaha bol bol attık filmde. Saba Tümer benden daha yaşlı’ cevabını vererek herkesi güldürdü.

Oflu Hocanın Şifresi 2’de konuk oyuncu olarak da yer alan Yusuf Güney, sosyal medyadan dert yanarak yaşadığı bir anıyı şu sözlerle paylaştı: ‘Bu iş deli işi, normal olmamak lazım. Egoları kırmak lazım, kasmamak lazım. Sosyal medyadan yazanlar çok oluyor, kızanlar da var. Mesela 6-7 sene önce Facebook’tan genç bir arkadaşımız beni nasıl kalayladı...

Seni gördüğüm yerde şöyle yapacağım. Kız arkadaşım sana aşık, delireceğim, sabah sen akşam sen, senin yüzünden ayrıldık dedi. Ben de ‘Sen bana bunları yazmadın kabul ediyorum. Senin kız arkadaşınla benim ne işim olabilir? Bana tekrar mesaj at, kız arkadaşım seni çok seviyor deyip poster cd, iste imzalı’ dedim ve yolladım, Barışmışlar hatta evlenmişler" dedi.

İŞTE GALADAN KARELER:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Bunlarda ilginizi çekebilir: