OĞLUNUN ESKİ SEVGİLİSİYLE BİRLİKTE

"Aşkın yaşı yoktur" sözü bir kez daha kanıtlandı. Müzik dünyasının eski tüfeklerinden Bryan Ferry, kendisinden 36 yaş daha genç halkla ilişkiler görevlisi Amanda Sheppard ile aşk yaşıyor...

Magazin

OĞLUNUN ESKİ SEVGİLİSİYLE BİRLİKTE İtalya'nın doğa harikası Toskana bölgesinde denizin, güneşin ve tabi aşkın tadını çıkaran çift, magazin basınının da ilgi odağı haline geldi.


Bunun tek sebebi ise çiftin arasındaki yaş farkı değil. 27 yaşındaki Amanda Sheppard'ın, 63 Bryan Ferry'nin oğlu Isaac'in eski sevgilisi olması. Sözün kısası Amanda Sheppard önce oğluyla aşk yaşadı, sonra da gönlünü babasına kaptırdı.


Ferry ile Sheppard bundan 5 yıl önce genç kadın ünlü şarkıcı Ferry'nin oğluyla flört ederken tanıştılar. Daha sonra iki genç arasındaki aşk bitti ve Amanda Sheppard müziğin yaşayan efsanelerindeh Bryan Ferry ie birlikte olmaya başladı.

Magazin basınındaki söylentilere göre Sheppard, bir süredir vaktinin büyük bir bölümünü Ferry'nin evinde geçiriyor.


Halkla ilişkiler sektöründeki işinden de ayrılan Sheppard'ı maddi olarak ünlü şarkıcının desteklediği de konuşuluyor.


İngiltere'nin gözde çapkınlarından ünlü gece kulübü sahibi Peter Stringfelow, kendisinden tam 41 yaş genç eşiyle kelimenin tam anlamıyla yeniden gençlik yıllarına döndü.


Renault'nun F1 patronu 58 yaşındaki işadamı Flavio Briatore ile uzun süredir birlikte yaşadığı 28 yaşındaki İtalyan model Elisabetta Gregoraci ile dillere desten bir düğünle evlenmişti.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: