Oğulcan Engin'in bebeklik fotoğrafı sosyal medyada olay oldu!

Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin, bebeklik fotoğrafıyla sosyal medyanın gündeminde. Engin'in bebekliğini Ezgi Eyüboğlu'na benzeten sosyal medya kullanıcıları, çiftin bebeklerinin 'Çocuklar Duymasın' dizisindeki 'Havuç' karakterini canlandıran Furkan Kızılay gibi olacağı yönünde yorumlar yaptı.

Magazin

Oğulcan Engin'in bebeklik fotoğrafı sosyal medyada olay oldu! Hadise'nin sevgilisi Kaan Yıldırım'ın eski eşi Ezgi Eyüboğlu ile ilişkisini ciddi bir şekilde yürüten Oğulcan Engin, sosyal medyanın çok konuşulan ünlü isimleri arasına girdi. Karantina günlerini Oğulcan Engin'in Mecidiyeköy'deki evinde geçiren Ezgi Eyüboğlu, sosyal medya paylaşımlarını ihmal etmiyor. Sevgilisine göre daha az paylaşımda bulunan Oğulcan Engin, bebeklik fotoğrafıyla sosyal medyanın gündeminde.

Ezgi Eyüboğlu formunu böyle koruyor!

Ezgi Eyüboğlu formunu böyle koruyor!Bebekliğindeki saç ve ten rengi ile sevgilisi Ezgi Eyüboğlu'na olan benzerliğine dikkat çeken sosyal medya kullanıcıları, çiftin bebeklerinin 'Çocuklar Duymasın' dizisindeki 'Havuç' karakterini canlandıran Furkan Kızılay'a benzeyeceğini söyledi.

Ezgi Eyüboğlu, Seda Sayan sorularından nasıl kaçtı?

Ezgi Eyüboğlu, Seda Sayan sorularından nasıl kaçtı?İşte Seda Sayan ve Sinan Engin'in oğlu Oğulcan Engin'in bebeklik hali...

(Kaynak: milliyet.com.tr)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: