OĞUZ BERKAY BİRİNCİLİK ÖDÜLÜNÜ SATIŞA ÇIKARDI!

'O Ses Türkiye' birincisi, ödül olarak kazandığı otomobili satışa çıkarttı...

Magazin

OĞUZ BERKAY BİRİNCİLİK ÖDÜLÜNÜ SATIŞA ÇIKARDI! Özel bir televizyon kanalında düzenlenen ''O Ses Türkiye'' yarışmasında birinci olan Oğuz Berkay Fidan, gelirini eğitiminde kullanmak üzere kendisine ödül olarak verilen otomobili satılığa çıkardı. Keşan Yusuf Çapraz Lisesi 3. sınıf öğrencisi Fidan, yaptığı açıklamada, yarışmada birinci olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bunun yaşantısını değiştirmediğini söyledi.

Video için tıklayınız...

Fidan, yarışmanın ardından kendini derslerine verdiğini belirterek, ''Hedefim mimar olmak. Onun için eğitimime devam ediyorum. Müzik eğitimime de devam edeceğim'' diye konuştu. Bahçeşehir Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Enver Yücel'in üniversite hayatı boyunca kendisine burs vereceğini açıkladığını aktaran Fidan, şunları kaydetti: ''Yarışmada birinci olmam ilçemde sevinç yarattı. Burası küçük bir yer. Hayatımda herhangi bir değişiklik yok. Derslerime çalışıyorum. Bunun yanı sıra Murat Boz ile birlikte konserlere de çıkıyorum. Amacım mimar olmak. Ödül olarak verilen otomobili satıp öğrenim masraflarımda kullanmak istiyorum. Ailem bu şekilde kararlaştırdı. Bunun yanında müzik hayatımı da sürdürmek istiyorum. Enver bey de beni 3 Nisan'da Amerika'nın Boston şehrindeki dünyanın en büyük müzik okulu olan Berklee College Of Music'e götürecek. Bunun için kendisine müteşekkirim.''

AA
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: