Oğuz Berkay Fidan’dan yeni single!

Müzikal kariyerine 2013 yılında başlayan "O Ses Türkiye"’nin ilk sezon birincisi Oğuz Berkay Fidan, müzik yaşamına kendisi için en değerli şarkısı olan “H.Y.G.” ile devam ediyor. 24 Ocak Cuma günü Avrupa Müzik markasıyla yayımlanan şarkının sözü ve müziği Fidan, düzenlemesi ise Mahir Can Küçük, imzalı.

Kültür-Sanat

Oğuz Berkay Fidan’dan yeni single! Video klibin ilham kaynağı ise sanatçının geçtiğimiz yıl sağlık sorunlarından dolayı tedavi gördüğü hastanede tanıştığı kanser ile mücadele eden genç bir kız, her an yanında olan erkek arkadaşı ve birçok kez kanseri yenerek binlerce insana umut olan Neslican Tay. Genç kız hastanede kaldığı süreç boyunca Neslican’ın çektiği yaşam enerjisi dolu videolarını izleyerek kendi motivasyonunu da yüksek tutma gücü buluyor. Video klibin Fidan, için özel bir anlamı da Neslican’ın anısına bir eser, onun umut olduğu ve olacağı herkes için ufak bir armağan olması. Kamera arkasında sevilen müzisyene Batuhan Kurt, eşlik ediyor.

“H.Y.G."nin dijital gelirleri kanserle savaş kuruluşlarına bağışlanacaktır.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: