Oğuzhan Koç'un tadı damağında kaldı!

Bostancı Gösteri Merkezi'nde verdiği konserden bahseden Oğuzhan Koç, "Tadı damağımızda kalan güzel bir konser oldu" dedi.

Magazin

Oğuzhan Koç'un tadı damağında kaldı! Oğuzhan Koç sevgilisi Yağmur Tanrısevsin ile önceki gün bir AVM'de görüntülendi. Bostancı Gösteri Merkezi'nde verdiği konseri anlatan Oğuzhan Koç şöyle konuştu:

Utangaç aşıklar; Oğuzhan Koç ile Yağmur Tanrısevsin

Utangaç aşıklar; Oğuzhan Koç ile Yağmur Tanrısevsin
"Muhteşem bir gecce oldu. Yakın dostlarım, sevenlerim herkes o özel geccede beni yalnız bırakmadı. Tadı damağımızda kalan güzel bir konser oldu. İnşallah devamı da gelecek bu konserlerimizin."

Yağmur Tanrısevsin: Oğuzhan yok çünkü...

Yağmur Tanrısevsin: Oğuzhan yok çünkü...Güne sporla başladıklarını anlatan ünlü çift akşam üzeri de yürüyüşe çıktıklarını belirtti. Özellikle dışarıda yemek yiyeceklerse sağlıklı mutfağı olan yerleri tercih ettiklerini belirten Yağmur Tanrısevsin, "İşimizin gereği olarak her zaman evde vakit geçiremiyoruz. Çoğunlukla dışarıda setlerde oluyoruz. Onun için maalesef hazır gıdalar tükettiğimiz için Oğuzhan ile beraber mutfağı sağlıklı ve organik olan yerleri tercih ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Oğuzhan Koç ile Yağmur Tanrısevsin evleniyor mu?

Oğuzhan Koç ile Yağmur Tanrısevsin evleniyor mu?

Bunlarda ilginizi çekebilir: