OĞUZHAN UĞUR, KENAN ERÇETİNGÖZ'E ANLATTI!

Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze'ye bugün Murat Evgin, Sevgi Berna Biber ve Oğuzhan Uğur konuk oldu..

Magazin

OĞUZHAN UĞUR, KENAN ERÇETİNGÖZ'E ANLATTI! Yaptığı "Terbiyesizim" ve Panpa" şarkılarıyla bir anda internette ünlenen, şarkıları herkes tarafından paylaşılan ve bu duruma sessiz kalamayak albüm çıkaran Oğuzhan Uğur, internette nasıl patladığını Kenan Erçetingöz'e anlattı.

Oğuzhan Uğur, "Terbiyesizim şarkısını eğlence amaçlı stüdyoda seslendirdik. Sonrasında da hadi bir klibimiz olsun diyerek yine aynı gün stüdyoda bir klip çektik. Ama çok profesyonel olmayan ve çok da iyi olmayan bir klipti. Sonrasında ben bu şarkıyı Facebook'a yükledim. Bir kenarda dursun istemiştim. Ama çok kişi görmesin diye de yeni iletiler girerim o sayfada aşağıya düşer diye planlamıştım ama birden rekor bir beğeni ve paylaşım alınca ben de şaşırdım" dedi.

Sonrasında bir çok şirketten albüm teklifi aldığını anlatan Oğzuhan Uğur, kendine güvenmediği için 'Panpa' şarkısını yaptığını o şarkının da internette patlaması üzerine albüm çıkardığını söyledii
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: