Okan Bayülgen: Bana sorarsanız Bülent Ersoy uzaylı

Kenan Erçetingöz, İzzet Çapa, Gonca Vuslateri ve Seray Sever aralarına Okan Bayülgen'i de alarak magazin gündemindeki son gelişmeleri konuştu.

Magazin

Okan Bayülgen: Bana sorarsanız Bülent Ersoy uzaylı Bülent Ersoy ve Ömür Gedik’in kürk savaşlarına gireceğim ama korkarım Okan yine gelenek ve göreneklerimizden bahsedecek...
- Okan Bayülgen: Kürk savaşlarını bilemem ama ben Bülent Ersoy’un yıllarca “Star Wars”taki canavarlardan biri olduğuna inandım.
Ne zaman ki programında pantolon giydi, işte o an fiziğini tam olarak görebildim ve güzel bir kadın olduğunun farkına vardım. Ayrıca Bülent Ersoy’un televizyon ekranlarından izlediğimiz bayılması, bugüne kadar gelmiş geçmiş en önemli tıp dışı bayılmadır. Bu da kendisinin uzaylı olduğunun en açık kanıtıdır.
◊ Biz burada gündem diye çırpınıyoruz, Okan Mars’a yolculuk yapıyor... Tarkan’ın yeni çıkan Türk sanat müziği albümü için ne diyor dört benzemez?
- Kenan Erçetingöz: Hele bir albümü dinleyelim de öyle konuşuruz. Tarkan hiç senin programına konuk oldu mu Okan?
- Okan Bayülgen: O kadar sıkıldım ki bu konudan... “Tarkan’ı programına çağırdın mı?” diye sorsana sen bana...
- Kenan Erçetingöz: Niye çağırmadan? Gelse istemez misin?
- Okan Bayülgen: Ben hiçbir “meşhuru” programa çağırmıyorum ki arkadaşlar.
- Seray Sever: Biz geldik senin programa, meşhur değil miyiz yani?
◊ Bak görüyor musun Okan hepimizi ezikledi! (Kahkahalar)
- Okan Bayülgen: Tırnak içine koyduğum meşhurları çağırmıyorum demek istedim. Gölgesinden korkan şöhretler var. Bana stres ve tedirginlikten başka bir şey vermiyor böyle tipler.
Milyonlarca dolarlık bir dizi prodüksiyonu yapılmış, başrolü süsleyip püslemiş bir imaj yaratmışlar. Her şeyi de bu imaja bağlamışlar. Sonra da adam programa gelip kendini rezil etmiş! O kadar masrafın çöpe gittiğini düşünsene!
◊ Peki neden artık sinemada göremiyoruz seni, asıl mesleğin oyunculuk değil mi?
- Okan Bayülgen: Göremezsiniz çünkü maalesef ülkemizde filmlerin başarısı sadece gişeyle ölçülüyor. Ben de yaradılış itibariyle başarısız olmaya tahammül edemeyen bir tip olduğumdan artık film yapmıyorum.

Bunlarda ilginizi çekebilir: