Okan Bayülgen çılgına döndü!

Kızı İstanbul'la bir AVM'de görüntülenen Okan Bayülgen çılgına döndü. Kendisini görüntüleyen gazeteciye "Terbiyesiz herif, defol git!" diye bağırdı.

Magazin

Okan Bayülgen çılgına döndü! Okan Bayülgen önceki gün kızı İstanbul'la bir AVM'de görüntülendi. Duymayan Kalmasın muhabirlerinin röportaj isteğini geri çeviren Bayülgen, "Çocuk var. Çocuğum yanımdayken olmaz" dedi. Bunun üzerine gazeteci soru sormaktan vazgeçti ama kameralar görüntü almaya da devam etti. Kameraların görüntü aldığını gören Okan Bayülgen adeta çılgına döndü. Muhabirin üzerine doğru gelen Bayülgen, "Problem çıkaracaksın değil mi? Kavga çıkaraksın ki haber olacak" dedi. Sinirlerine hakim olamayan şovmen, "Çocuğa, aileye saygınız yok. Terbiyesiz herif, defol git" diye bağırdı. Muhabir ise Okan Bayülgen'in bu sözleri karşısında sessizliğini korudu. Bayülgen, "Televizyon değilsin, sen gazeteci değilsin, terbiyesizsin" diyerek bağırmaya devam etti. Ardından gelen aracına binerek oradan uzaklaştı.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: