Okan Bayülgen'in programı Dada Dandinista'da protestocu genç kız soyundu!

Okan Bayülgen'in Star TV'de yayınlanan şov programı Dada Dandinista'ya protestocu bir genç kızın canlı yayında soyunmaya başlaması damga vurdu.

Magazin

Okan Bayülgen'in programı Dada Dandinista'da protestocu genç kız soyundu! Geçtiğimiz haftalarda Beyaz Show'un canlı yayınında yaşanan seyirci protestosunun ardından Okan Bayülgen'in sunuculuğunu yaptığı Dada Dandinista programında da protesto skandalı yaşandı.

Okan Bayülgen'in konuklarıyla sohbet ettiği sırada seyirciler arasında oturan bir genç aniden ayağa kalkarak kameraların önünde soyunmaya başladı. Duruma sakinlikle müdahale eden Okan Bayülgen, protestocu genç kızın önüne siper olarak üstünü giyinmesini rica etti.

Reji ekibine de yayını kesmemesini söyleyen Bayülgen, herhangi bir panik yapmadan ustalıkla olayın üstesinden gelmeyi bildi. Bayülgen, giyinmeye ikna ettiği genç kızla konuşarak eğlence programında siyasi protesto yapılamayacağını anlattı. Protestoya izin vermemesinin sebebi olarak ise kendisini, kanalını ve protestocu kızı korumak olduğunu belirtti. Tatmin edici konuşmasıyla protestocu kızı ikna eden Okan Bayülgen, genç kızı tekrar seyirciler arasına göndererek reklam anonsu yaptı.

Bayülgen, reklam dönüşü yaptığı açıklamada, kızın kim olduğunu bilmediğini, eylemcinin eylem girişiminden sonra stüdyoyu terk ettiğini belirtti.

İşte o anlar...

Video yüklenemedi...Okan Bayülgen'in reklam dönüşü olay hakkında yaptığı açıklama...

Video yüklenemedi...Canlı yayında gerçekleşen soyunma eylemi sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. O ana kadar Twitter'da en çok konuşulanlar arasına giremeyen program eylemin ardından dakikalar için en çok konuşulanlar listesinde birinci sıraya yükseldi.

İşte Twitter kullanıcılarının yaşanan olaya verdiği tepkiler...

Beyaz Okan'dan birşeyler ögrenmeli.alkışı durdurdu,yayını kesmedi,ahlaksız eylemciyi konusarak nakadar sacma bi is yaptıgını gösterdi #dada


Eylemin senaryo olduğunu düşünen bir ben miyim? Eylemci neden bu kadar sakindi? Ve kısık sesle eylem yapan ilk eylemci bu muydu? #dada


Okan Bayülgen aslında Kavga etmeden de sorunların çözülebileceğini bu gece protestoyu engelleyerek gösterdi.:) #dada


#Dada eylemcinin elini öperek gerçekten belirttiği gibi barış mesajı verdi.Hiçbirşey olmamış gibi Mahmut Tuncer'den devam etmesi de ustalık


Okan Bayülgen yine Okan Bayülgen , panik yok, yayın kesme yok, yayından atma yok, zekasına güvenen adam farkı 👍👍 #dada


#dada "yayını kesmeyin" demek büyük cesaret ve profesyonellik,Teşekkürler tüm fikirlere ne olursa olsun eşit yaklaşım için!


Yayın kestirilmeden, insanlar küçük düşürülmeden, kimse zarar görmeyecek şekilde, bir program nasıl yürütülür öğrenmiş oldunuz #dada
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: