OKAN BAYÜLGEN'E CEVAP!

Okan Bayülgen 'Medya Kralı'nda manken Ebru Şallı ve Demet Şener için “Ebru sürekli estetik yaptırdığı için çok çirkinleşti,Demet de ördeğe benziyor”dedi ateş püskürdü!

Magazin

OKAN BAYÜLGEN'E CEVAP! ‘EBRU'NUN YAŞLILIĞI FACİA’

Okan Bayülgen önceki gece Kanal D’deki ‘Medya Kralı’nda manken Ebru Şallı’nın “Şişman kadınlar güzel değildir” açıklamasına sert yorumlar yaptı. Okan Bayülgen “Bir kere Ebru Şallı kesinlikle güzel bir kadın değil. Suratına bu kadar ektirme, biçtirme yapan bir kadın asla güzel olamaz. Hele yaşlılığı facia olacak” dedi. Okan Bayülgen sözlerine şöyle devam etti: Surata yapılan botoks-hotoks, emdirme-kaptırma yüzünden herkes Serpil Çakmaklı’ya benzemeye başladı. Dünyaca ünlü güzelim yıldız Nichole Kidman bile Serpil Çakmaklı’ya benziyor. Felaket!!!

‘YÜZÜ BİTTİ POPOSU MU KALDI’

Okan Bayülgen, manken Demet Şener’in de dudaklarına yaptırdığı dolgu nedeniyle ördeğe döndüğünü söyledi. Okan Bayülgen “Demet de, ördek olmuş! Çünkü dudaklara müdahale edilince kadınlar ‘vak vak amca’ gibi oluyor. Ebru Şallı ‘Zenci Popo’su DVD çıkartacakmış! Yüzü bitti şimdi poposu mu kaldı? Bunları Ebru’nun yüzüne de söyledim. Kişilik haklarına saldırmıyorum. Ayrıca hanımefendiler evli ve anne oldukları için de sözcüklerimi dikkatli seçerek kullandım. Serpil Çakmaklı da bir zamanlar çok güzeldi. Ama şimdiki haline bir bakın, yazık oldu” dedi.

‘BİR ÖZÜR BEKLİYORUM

“Okan Bayülgen’e hiç yakıştıramadım. Ebru kırgın, ama ben sinirliyim. Eşim İbrahim Kutluay da bu sözleri çok seviyesiz ve gereksiz buldu. Okan Bey’i aramadım. Aramayı düşünmüyorum. Ama bir özür bekliyorum”.

‘ÇOK ÜZÜCÜ VE ÇİRKİN’

“Okan’ı arıyorum, ama nedense cebini açmıyor. Okan’a feci şekilde kırıldım. Neden böyle davrandığını anlamadım. Ben ‘Şişman kadın çirkindir’ diye bir şey söylemedim. Sözlerim montajlandığı için yanlış anlaşıldı. Okan Bayülgen’den hiç beklemezdim. Arkadaşlığımıza yazık oldu!”.

Bunlarda ilginizi çekebilir: