Okan'ın yalanlamasına, Ebru ve sevgilisinden tepki!

Ebru Şallı, sevgilisi ile Fransa'da çekindiği fotoğraflarına "Sahte" diyen Okan Bayülgen'e sert çıktı.

Magazin

Okan'ın yalanlamasına, Ebru ve sevgilisinden tepki! Show TV ekranlarında yayına giren Okan Bayülgen'e ait "Makina Kafa" adlı TV programında Bayülgen, Ebru Şallı ve sevgilisi Sinan Akçıl'ın Fransa ziyaretinde çektirmiş oldukları fotoğrafları "Sahte" olarak yalanlamıştı.

Fotoğraflara ‘sahte’ diyerek yorumlayan Bayülgen’e, Ebru'dan ve sevgilisinden sert yanıt geldi.

Okan Bayülgen, program ekibinin Fransa’daki o restarona telefon ettiğini ve sahibinin ‘Restoranımıza böyle bir çift gelmemiştir. Ayrıca bizim duvarlarımızda ünlü konuklarımızın resimleri bulunmaz. Konuklarımızın fotoğraflarını çekmeyiz” iddiasında bulunmuştu.


REYTİNG İÇİN YAPIYOR

Şallı'nın Okan'a yorumu: “Okan fotoğrafın fotomontaj olduğunu söylüyor, halbuki gerçek. O restoranın duvarında birçok ünlünün siyah-beyaz fotoğrafları vardı. Hatta fotoğrafçı kadın bizi çekince Sinan ‘Çekmeyin’ diye uyardı. Okan bizim üzerimizden rant sağlamaya çalışıyor. Reyting için yapıyor.”

Sinan Akçıl, Okan'a Twitter’dan tepki göstererek, "cevap vermedikçe kafama çıkmak isteyenler var , ama komedi gibi izlediğimi unutmasınlar.

Bunlarla uğraşacak vaktim yok, olsa da bu işlere harcamam. Sanki her şey birden gitti nerde hafıza? derim geçerim. Çok vakti olanlar konuşmaya devam etsin’" sözleriyle Bayülgen’e tepki gösterdi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: