Okan Kurt çephesinden o iddialara yalanlama!

Demet Akalın'ın eski eşi Okan Kurt'un, yargılandığı karşılıksız çek davasında ceza aldığı öne sürülmüştü. İddiaların ardından Okan Kurt'un avukatı Avni Sönmez'den yazılı bir açıklama geldi. Açıklamada, hapis söylentilerinin asılsız olduğu belirtildi.

Magazin

Okan Kurt çephesinden o iddialara yalanlama! Demet Akalın'ın eski eşi Okan Kurt'un yargılandığı karşılıksız çek davasında ceza aldığı iddia edilmişti. Kurt'un hapis yatacağı iddiası magazin gündemine bomba gibi düşerken, Okan Kurt'un avukatından çıkan haberleri yalanlayan bir açılama geldi.

Demet Akalın: "Yeni nesil popçulardan utanıyorum!"

İşte, o açıklama:

"Müvekkilimiz Okan Kurt hakkında 23.02.2019 tarihinde yer alan 5 milyon lirayı ödemezse hapis yatacak haberi gerçeği yansıtmamakta olup İstanbul Anadolu 9.İcra Ceza Mahkemesi 2018/543 Esasında kayıtlı dosyadan çıkan kararla ilgili istinaf yoluna gidilmiştir. Herhangi bir şekilde hapis yatma gibi bir durum söz konusu değildir. Okan Kurt’un ortağı bulunduğu şirket ile ilgili konkordato süreci devam etmekte olup müvekkilimizin imzası bulunan herhangi bir karşılıksız çek bulunmamaktadır.
Kamuoyuna saygı ile duyurulur ​​OKAN KURT VEKİLİ AVUKAT AVNİ SÖNMEZ"
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: