Okan Kurt hakkında flaş iddialar!

Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programında hafta boyunca Okan Kurt'la ilgili bir çok iddia yer aldı.

Magazin

Okan Kurt hakkında flaş iddialar! Demet Akalın'la barışan Okan Kurt ile ilgili Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programında bu hafta boyunca çok çarpıcı iddialar yer aldı. Önce Okan Kurt'un Almanya'da yaşayan kadınlardan para istediği öne sürüldü. Bu haberin yayınlanmasının ardından Okan Kurt ile 'Söylemezsem Olmaz' muhabiri Uğur Kotan arasında sözlü bir tartışma yaşandı. Kurt, muhabire "Benimle delikanlı gibi konuşacaksın!" diyerek çıkıştı.

Okan Kurt muhabirle tartıştı!

Okan Kurt muhabirle tartıştı! "Benimle delikanlı gibi konuşacaksın!""DEMET AKALIN PSİKOPATIN TEKİDİR"

Daha sonra programın sunucusu Bircan Bali, iddiaların sahibi kızla konuştuğunu ve Okan Kurt'un "Demet Akalın psikopatın tekidir" dediğini öne sürdü ve Kurt'un iddia sahibi kızla 2 kez de Facetime üzerinden görüntülü konuştuğunu söyledi.

İŞTE O AÇIKLAMALAR:

Video yüklenemedi..."OKAN KURT BENİ İŞTEN ÇIKARTIRDI!"

Ertesi gün ise 'Söylemezsem Olmaz'a bu kez Özge Bektaş isimli bir hanımefendi telefonla bağlandı ve Okan Kurt'un bir kaç arkadaşıyla ofislerine geldiğini, zorla telefonunu aldığını ve kendisini de işten artırdığını iddia etti.

İŞTE O İDDİALAR:

Video yüklenemedi...OKAN KURT'UN ŞİDDET SORUNU MU VAR?

Fakat iddiaların ardı bununla da kesilmedi. 'Söylemezsem Olmaz' programında bu defa Okan Kurt'un şiddet sorunu olduğu iddiası yer aldı.

İŞTE O İDDİA:

Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: