Okan Kurt muhabirle tartıştı! "Benimle delikanlı gibi konuşacaksın!"

Okan Kurt, kendisini Almanya'da yaşayan kadınlardan para istemekle suçlayan 'Söylemezsem Olmaz' programının muhabiriyle tartıştı. Kurt, "Benimle delikanlı gibi konuşacaksın" diyerek muhabirin üzerine yürüdü. İkili arasında sözlü tartışma yaşandı.

Magazin

Okan Kurt muhabirle tartıştı! "Benimle delikanlı gibi konuşacaksın!" Beyaz TV'deki Söylemezsem Olmaz programı, gündemi sarsacak bir iddia ortaya attı. Program, Okan Kurt'un "Almanya'da bir kadından sürekli para istediğini ve Demet Akalın'la evliliğinin mantık evliliği" olduğu, hatta Kurt'un Akalın'ı aldattığı iması ekrana taşındı. İddiaların ardından dün yılbaşı programı için bir çekime katılan Kurt ile Beyaz TV'nin muhabiri arasında kısa süreli bir tatsızlık yaşandı.

Demet Akalın ile Okan Kurt barıştı!

Demet Akalın ile Okan Kurt barıştı!MUHABİRLE BİRBİRİNE GİRDİ

Bu haberin yayınlanmasının ardından, Beyaz TV'nin muhabiri Uğur Kotan ile Okan Kurt, FOX ekranlarında yayınlanan 'Yaparsın Aşkım'ın yılbaşı özel programının çekiminde karşılaştı. Okan Kurt, kendisine soru sormak isteyen muhabire çok sert davrandı. İkili arasında tartışma çıktı. Okan Kurt, muhabire "Benimle delikanlı gibi konuşacaksın" diye çıkıştı. Muhabirde cevap verince ikili arasında sözlü bir tartışma yaşandı.


Demet Akalın'ın duası!

Demet Akalın'ın duası!İDDİALARI TİYE ALDILAR

Almanya'da yaşayan kadınlardan para istediği iddia edilen Okan Kurt ile Demet Akalın, çektikleri video ile çıkan haberleri tiye aldı. Kurt'la video çeken Akalın, "Oğlum oğlak burcuymuşsun, DM atıyormuşsun kadınlara. Peki onların akıllarına seninle Facetime (Yüzyüze konuşma) yapmak gelmiyormuymuş. Artık inanan da yok ayıp artık ya." diyerek yalanladı.


Gökhan Keser, Demet Akalın'ı sinirlendirdi!

Gökhan Keser, Demet Akalın'ı sinirlendirdi!Demet Akalın'ı çıldırtan yorum!

Demet Akalın'ı çıldırtan yorum!KAYNAK: haberler.com
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: