Okan Kurt'a kınama!

Beyaz TV muhabiri Uğur Kotan'ın kolundan tutarak çeken Okan Kurt için Magazin Gazetecileri Derneği bir kınama mesajı yayınladı.

Magazin

Okan Kurt'a kınama! Beyaz TV'de ekrana gelen 'Söylemezsem Olmaz' programının muhabiri Uğur Kotan'ın kolundan tutarak "Benimle delikanlı gibi konuşacaksın!" diyen Okan Kurt için Magazin Gazeteci Derneği bir kınama mesajı yayınladı.

İşte dernekten yapılan o açıklama:

"FOX TV ekranlarında yayınlanan 'Yaparsın Aşkım'ın adlı yapımın yılbaşı özel programı çekiminin gerçekleştirildiği 25 Aralık 2018 günü, Demet Akalın'ın eski eşi Okan Kurt ile derneğimiz üyesi Beyaz TV muhabiri Uğur Kotan'ın diyaloğu esnasında son derece tatsız bir hadise ceryan etmiştir. Gazeteci arkadaşımız Uğur Kotan'a kolundan tutmak ve çekmek suretiyle fiziki müdahalede bulunan Okan Kurt'un bu davranışı asla kabul edilemez.

Sadece gazetecilik görevini yerine getiren başta Uğur Kotan olmak üzere, benzeri şekilde tüm meslektaşlarımıza yönelik bu ve benzeri davranışların mazur görülemeyeceğinin altını bir kez daha çizmek isteriz.

Magazin Gazetecileri Derneği olarak -her ne kadar Okan Kurt tarafından Kanal D ekranlarında canlı yayın sırasında özür dilenmiş olsa da- tüm topluma 'kötü örnek' olan bu davranışı şiddetle kınadığımızı saygılarımızla kamuoyuna duyururuz.

MAGAZİN GAZETECİLERİ DERNEĞİ"

Okan Kurt hakkında flaş iddialar!

Okan Kurt hakkında flaş iddialar!Okan Kurt muhabirle tartıştı!

Okan Kurt muhabirle tartıştı! "Benimle delikanlı gibi konuşacaksın!"

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: