Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yangın!

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesinin acil servisinde yangın çıktı.

Yaşam

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yangın! Acil serviste yatan hastalar yangın nedeniyle tahliye ediliyor. Yangını, muayene için acil servise getirilen bir tutuklunun çıkardığı iddia edildi.

YANGIN SONLANDIRILDI

İstanbul İl Salık Müdürlüğü, Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde çıkan yangına ilişkin açıklama yaptı.

Açıklamada yangının acil serviste bulunan mahkum hasta odasında çıktığına dikkat çekilerek, 'Herhangi bir yaralanma, can ve mal kaybı olmaksızın yangın sonlandırılmıştır' denildi.

İstanbul Sağlık Müdürlüğü Basın Bürosundan yapılan açıklama şöyle: 'İstanbul Beyoğlu Bölgesi Genel Sekreterliği Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisinde bulunan mahkum hasta odasında, bu akşam saat 21.00 civarında çıkan yangın çok kısa bir sürede kontrol altına alınmıştır. Herhangi bir yaralanma, can ve mal kaybı olmaksızın yangın sonlandırılmıştır. Bu sırada acil serviste tedavi görmekte olan hastaların dumandan etkilenmemesi için hastanenin başka bir alanına nakli gerçekleştirilmiştir'.

Açıklamada, 'Yangının çıkış sebebi yetkili makamların yapacağı inceleme neticesinde açıklığa kavuşacaktır. Hastanenin acil servisi kısa süre sonra hizmet vermeye devam etmiştir' ifadelerine yer verildi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: