Oktay Kaynarca: "Baba olmak istiyorum"

Oktay Kaynarca, Sabah'tan Tuba Kalçık'a verdiği röportajda samimi açıklamalarda bulundu.

Magazin

Oktay Kaynarca: "Baba olmak istiyorum" Oktay Kaynarca, Sabah Gazetesi'nden Tuba Kalçık'a röportaj verdi. Başarılı oyuncunun babalık açıklamaları dikkat çekti.

BABA OLMAK İSTİYOR
Çocuklara sevgisinden bahseden Kaynarca, "Kız çocuklarını gerçekten çok seviyorum. İki kız kardeşim var; belki de düşkünlüğüm ondan biraz. Kız çocuklarının özellikle iyi eğitilmesi, özenli büyütülmesi gerektiğine inanıyorum. Eğer kız çocuklarımızı ayağı yere basan, güçlü insanlar olarak yetiştirirsek, gelecek nesillerimiz de öyle olur. Çünkü onlar da çocuklarını öyle yetiştirecektir. Çocukları iyi yetiştirmeye önem vermeliyiz. Baba olmak istiyorum, hala umudum var." dedi.

"YENİDEN EVLENİRİM"
Oktay Kaynarca, yeniden evlenmeyi düşünüyor musunuz sorusuna "Neden olmasın? Korkulacak ya da bana uzak bir şey değil açıkçası. Evliliği bana düşündürecek bir durumun oluşması gerekir. Romantik bir şey bence evlilik. Evlilikte düğün gibi seremoniler bana sıkıcı geliyor yalnızca." yanıtını verdi.

Oktay Kaynarca'yı çıldırttı:

Oktay Kaynarca'yı çıldırttı: "Dangalak, ruh hastası!"

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: