OKTAY KAYNARCA ÇALDI, ÜNLÜLER OYNADI!

Oktay Kaynarca'nın düğün törenine ünlü akını! Davetliler, sırayla sahne aldı; konukları coşturdu..

Magazin

OKTAY KAYNARCA ÇALDI, ÜNLÜLER OYNADI! Oyuncu Oktay Kaynarca, pazar günü Kilyos’ta Melek Angun’la hayatını birleştirdi. Sevilen oyuncunun düğün törenine adeta ünlü akını oldu. Düğüne davetli ünlüler, sırayla sahne alıp şarkılarını söyleyip konukları coşturdu.

Ritimde Erkan Petekkaya, bağlamada Olgun Şimşek ve davulda Oktay Kaynarca tüm yeteneklerini sergiledi.

Elif Karlı ve Yonca Evcimik, Petek Dinçöz ve Pınar Aylin ise hareketli şarkılar söyledi.

Kenan İmirzalıoğlu’nun oynadığı harmandalı da kadın davetliler tarafından ilgiyle izlendi.

Çiftin şahitliklerini Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Selçuk Yöntem, Ahmet Alevli, Tarık Ünlüoğlu, Ali Gündoğdu yaptı.

magazin

SEVER: ‘HALA OLACAĞIM’
Kilyos’ta deniz kenarında gerçekleştirilen düğüne yaklaşık 200 davetli katıldı. Davete katılamayanlar ise çifti çelenk göndererek tebrik etti.

Düğün öncesi basın mensuplarının karşısına çıkan Oktay Kaynarca, “Melek ile eskiden beri birbirimizi tanıyoruz. Bu zamana kadar saklamayı becerdik. Buraya kadar kimsenin duymasına istemiyorduk. İlk gördüğümde bu kızla evleneceğim demiştim” diye konuştu.

Kaynarca’nın yakın arkadaşı Seray Sever’ in ise “Hala olacağım” demesi akıllara Angun’un hamile olabileceği ihtimalini getirdi. Nikâhın kıyıldığı gazebo, palmiye ağaçları, orkideler, doğal bambular ve beyaz şifonlarla süslenmişti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: