Oktay Kaynarca: Ölmeden helvamı yediler!

Pamukkale Üniversitesi'nde düzenlenen etkinliğe konuşmacı olarak katılan Oktay Kaynarca, öğrencilerle soru cevap şeklinde söyleşi yaptı. Konu 'Kurtlar Vadisi'ne gelince ise "Dünyada yaşarken helvası dağıtılan tek aktörümdür" açıklamasında bulundu.

Magazin

Oktay Kaynarca: Ölmeden helvamı yediler! Oktay Kaynarca, Pamukkale Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı İşletme Kulübü'nün düzenlediği 'İş Dünyasında Hedef: Girişimcilik ve Liderlik' konulu konferansa konuşmacı olarak katıldı. Öğrencilerden biri Kaynarca'ya 'Kurtlar Vadisi'nde rol aldığı zamanları hatırlattı. Bunun üzerine ünlü oyuncu şöyle konuştu:

"Dünyada yaşarken selası okunup cenaze namazı kılınan ve helvası dağıtılan ilk aktörümdür herhalde. Bazen yolculuklar biter ve yenisi başlar. Kurtlar Vadisi dizisini tam zamanında bırakmış olduğumu düşünüyorum. Bazen zamanı doğru tutturamazsanız tadı kaçar. Çünkü önünüzde yapacağınız çok işler olmak zorunda. Ben 80 yaşında bile proje yapacağımı düşünüyorum."

Oktay Kaynarca'dan takipçisine ayar!

Oktay Kaynarca'dan takipçisine ayar!Oktay Kaynarca'dan EDHO'da rol almak isteyenlere uyarı!

Oktay Kaynarca'dan EDHO'da rol almak isteyenlere uyarı!Oktay Kaynarca:

Oktay Kaynarca: "Arabam yakışıklı!"Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: