Oktay Kaynarca'dan açık çek!

"Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin başrol oyuncu Oktay Kaynarca, rol arkadaşı Yunus Emre Yıldırımer'in eşi Melissa Özge Yıldırımer'e açık çek verdi. Milliyet'ten Ali Eyüboğlu'nun haberine göre Kaynarca, Melissa Özge Yıldırımer'e "Bir çocuk yapın, ben de sana istediğin hediyeyi alayım” dedi.

Magazin

Oktay Kaynarca'dan açık çek! İşte Ali Eyüboğlu'nun o yazısı:

"Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Alparslan Çakırbeyli’yi canlandıran Yunus Emre Yıldırımer, geçen sezon aynı dizide rol alan Melissa Özge Yıldırımer’le evli...

2012’de evlenen Yıldırımer çiftinin arkadaşlıkları 10 yıl önce Haliç Üniversitesi’nde okurken başladı. Kendisinden yedi yaş küçük Melissa Özge’yle yedi yıldır evli olan Yunus Emre Yıldırımer’in isteği bir an önce baba olmak. Melissa Özge Yıldırımer’in isteği ise, çocuk değil, kariyer.

Oktay Kaynarca: Ölmeden helvamı yediler!

Oktay Kaynarca: Ölmeden helvamı yediler!Kaynarca da bunu bildiği için Funda Barın’la Ata Türkoğlu’nun düğününde Melissa Özge Yıldırımer’e, çocuk yapması konusunda bir hayli baskı kurdu. Kaynarca, genç oyuncuya, “İleride benim gibi pişman olmamak için bir an önce çocuk yapın. ‘Önce kariyer, sonra çocuk’ nedir? Artık oyuncular çocuk da yapıyor, kariyer de” dedi. Kaynarca, baktı ki Melissa Özge Yıldırımer, tavsiyesini pek dinleyecek gibi değil, ona şöyle açık bir çek verdi:

“Yunus Emre’nin bir an önce baba olmak istediğini biliyorum. O yüzden sana şöyle bir teklifte bulunuyorum. Bir çocuk yapın, ben de sana istediğin hediyeyi alayım.”

Melissa Özge Yıldırımer, Kaynarca’nın bu teklifine karşılık yarım ağızla da olsa “Olabilir” yanıtı verdi.

Oktay Kaynarca'dan takipçisine ayar!

Oktay Kaynarca'dan takipçisine ayar!Oktay Kaynarca'dan EDHO'da rol almak isteyenlere uyarı!

Oktay Kaynarca'dan EDHO'da rol almak isteyenlere uyarı!

Bunlarda ilginizi çekebilir: