Oktay Kaynarca'nın 6 ay hapsi isteniyor!

Oktay Kaynarca'nın teknesinde kaçak su kullandığı iddiası ile açılan davada ünlü oyuncunun 2 aydan 6 aya kadar hapis istenildi.

Magazin

Oktay Kaynarca'nın 6 ay hapsi isteniyor! İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’nde açılan davaya göre İSKİ Genel Müdürlüğü tarafından yapılan kontrolde Oktay Kaynarca’ya ait kaptanlığını Bünyamin Bilgeoğlu’nun yaptığı teknede sayaçsız ve sözleşmesiz kaçak su kullanıldığı tespit edildi. Ve teknenin kaptanı ile Oktay Kaynarca'ya 2 aydan 6 aya kadar hapis istemi ile dava açıldı.

Oktay Kaynarca verdiği ifade de şunları söyledi:

“Tekne esasen bana ait değildir. Olay tarihinde ben kullanıyordum. Bebek Koyu’nda bulunan teknelerin tamamı elektrik ve su ihtiyaçlarını, orada kendilerine saat açtırmış ve abone olan tekne sahiplerinden alıyordu. Biz suyu Metin C. isimli İSKİ’ye abone olduğunu bildiğimiz bir şahıstan alıyorduk. Kaptanımız, iki kez Metin C.’den su aldı. Ben de 200 lira su parası ödedim. Beraatımı isterim.” (Özge EĞRİKAR-HÜRRİYET)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: