Oktay Kaynarca'yı çıldırttı: "Dangalak, ruh hastası!"

Oktay Kaynarca'yı paylaştığı bir fotoğrafının altına yapılan yorum çileden çıkardı. Oyuncu çok sert konuştu.

Magazin

Oktay Kaynarca'yı çıldırttı: "Dangalak, ruh hastası!" Tarık Ünlüoğlu, 1 Ekim Salı günü tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Usta sanatçıyla 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinde kamera karşısına geçen Oktay Kaynarca, cenaze töreninin ardından Selçuk Yöntem'le birlikte görüldüğü bir fotoğraf karesini Instagram'dan paylaştı.

Nurgül Yeşilçay'la Oktay Kaynarca bombayı patlattı!

Nurgül Yeşilçay'la Oktay Kaynarca bombayı patlattı!
"Nasıl oluyor, anlatsana biraz"

Bir takipçisi fotoğrafın altına "Ben en yakınım öldüğünde bir ay kendime gelememiştim. Nasıl oluyor bu anlatsana abi biraz" diye yazdı. Bu yorum Oktay Kaynarca'yı oldukça sinirlendirdi.

Oktay Kaynarca’dan Meryem Uzerli’ye: Ne hoşsun deli kız

Oktay Kaynarca’dan Meryem Uzerli’ye: Ne hoşsun deli kız"Dangalak, git bir iş bul!"

54 yaşındaki oyuncu, "Sen ve senin gibi hadsiz, terbiyesiz, boş beleş ve ruh hastası birkaç kişiye cevaben" diyerek şu takipçisine şu cevabı verdi:

"Oku dangalak oku ki; her haltı bildiğiniz gibi yapmayanları linç etme, saldırma, başkaldırma kültürünü biz yemedik yemeyiz öğren. Hatta kafana sok. Orada keyif yapıyorum diye sözüm ona laf soktuğun yer, cenazemizin ardından taziye yaptığımız, sakinleşmeye çalıştığımız yer dangalak. Sana tavsiyem; insanlara laf yetiştireceğine git bir iş bul."


'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da şok ayrılık!

'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da şok ayrılık!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: