OKTAY KAYNARCA'YI ÇİLEDEN ÇIKARDI!

Miss Turkey'de ikinci seçilen Serenay Sarıkaya, "Adanalı" setinde rahat tavırlar sergilemeye başlayınca Oktay Kaynarca'dan fırça yedi. Kaynarca, genç oyuncuyu "Sen çok havalandın, hareketlerine dikkat et" diyerek azarladı.

Magazin

OKTAY KAYNARCA'YI ÇİLEDEN ÇIKARDI! Geç gelmesi çileden çıkardı

"Adanalı" dizisinde Oktay Kaynarca'nın kızını canlandıran Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz hafta düzenlenen Miss Turkey Güzellik Yarışması'nda ikinci seçildi. Güzelliği tescillenen 18 yaşındaki oyuncu, kraliçelik tacını taktıktan sonra dizi setinde rahat tavırlar sergilemeye başladı. Sarıkaya'nın çekim saatlerine de gecikmesi, dizinin başrolündeki Oktay Kaynarca'yı çileden çıkardı.

Giyinme odasında ağladı

Oktay Kaynarca, bir dönem aşk yaşadığı da iddia edilen Serenay Sarıkaya'yı setteki tavırları nedeniyle azarladı. Kaynarca'nın "Sen bu aralar çok havalandın. Konuşmalarına, hareketlerine dikkat et, yoksa ben sana dikkat ettiririm" diye bağırdığı genç oyuncu, bu çıkış karşısında neye uğradığını şaşırdı. Dizi ekibinin önünde fırça yiyen Sarıkaya, giyinme odasına geçerek uzun süre gözyaşı döktü.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: